Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek is ez az irigység...

Szerintetek is ez az irigység miatt volt?

Figyelt kérdés

Nagyon meglepődtem, ezzel az emberrel soha életemben még nem beszéltem, de úgy látszik az óráról megjegyzett, ami majd 1 éve! volt. Pedig nem is ő volt ott az előadó, ő csak egy segédtanár volt. Tehát nem is tanított, csak ült. Azon az órán elvoltam, akkor szólaltam meg, ha kellett. Tehát szeretném jelezni, hogy nem a rendbontásról vagyok híres.

Na ez a tanár visszakerült az életembe, sajnos egy nagyon fontos meghatározó eseménynél. Úgy voltam vele azt se tudja, hogy ki vagyok.. na, de mégse, így történt..megjegyzett, nagyon is. Rám zúdította a frusztrációját. Mintha a pszichológusa lettem volna, mindent rám zúdított, amit csak tudott.

A szóbeli az erősségem, nagyon jól adok elő. Eddig a legtöbb tanár dicsért, tehát nemcsak egyéni vélemény. Imádok beszélni. :D

Itt jön a lényeg:

Elkezdtem a prezit és ő folyamatosan provokált. Hol utánzott (elmondtam 1 szót majd ismételte utánam többször is, a beszédstílusomat és testbeszédemet is majmolta), hol beleugatott (direkt kérdezett megannyi kérdést, persze az előttem lévőtől csak párat..), hol kiabált, hol hisztizett, hol megalázó hangnemben beszélt, hol kötekedett (mindenbe talált vmi hibát még a kollégája kérdése se volt jó neki, tehát nálam minden rossz volt neki, szerintem mindenbe és mindenkibe bele lehet kötni..). Tehát mindig csinált valamit. Kimondtam 1-2 mondatot és ő egyből belepofázott, nagyon zavaró volt. Állandóan javítgatott vagy kommentált. Már nem azért, de én ilyet még nem csináltam. Mindig tiszteletet adtam az előadóknak. Büszke is vagyok erre, hogy nem vagyok kicsinyes.

Tulajdonképpen ez nem is az én prezim volt, hanem az övé, mivel ő beszélt a legtöbbet.

A legjobb rész az volt, hogy ezek után még elégtelent adott. Elszarta a prezimet, elbeszélte az időmet és utána azt merte nekem mondani, hogy "azt hiszi, hogy nekem ez jó érzés?". Az egyes indoklása: a prezim nem volt elég kifejtő. Jó, hogy nem volt, mivel nem hagyott beszélni a k*csog. Esélyt se adott. A többieknek persze igenezett még a rosszra is, hagyta őket beszélni, engem meg kikiáltott fekete báránynak. A butákat erősítette, az okost elnyomta.

Annyi minden bennem maradt, annyit beszéltem volna, de ő nem hagyta. Szándékosan a bukásomat akarta, hogy lehet valaki ennyire tahó? Főleg úgy, hogy nem is ismer. Itt nem is az elégtelennel van a legfőbb bajom (mivel annyira nem érdekelnek a jegyek), hanem azzal, hogy idiótának nézett (gyenge manipulációs eszközökkel) és elvette a ragyogásom (imádok szerepelni/beszélni/előadni, ez az erősségem).

Hu az ilyen embert úgy ellökném, utána meg megkérdezném, hogy "azt hiszi, hogy ez nekem jó? Nem jó." A válóság: k*rva jó érzés.

Szerintetek normális az ilyen?Olyan, mint Kanye West. Taylor Swiftnek, hogy beszólt már a színpadon és ráadásul még elvette a mikrofonját is. Na most már tudom, hogy milyen érzés lehetett akkoriban Taylornak.

Jól gondolom, hogy ez az ember egy irigy d*g? Irigy rám?



2021. júl. 21. 08:51
A kérdező szavazást indított:
Igen, irigy.
Nem, nem irigy. Csak egy aljas ember.
12 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem annyira nem ismer hogy bármidre is irigy legyen (max tanulmány, meg ha nő vagy, akkor testedre). Amúgy ez a tanár tényleg egy g*ci, és szólni kéne valakinek, de ha valaki más hogy látja, annak nem lenne olyan opció, hogy nem hibás (de én azt mondom egy aljas féreg).
2021. júl. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigy,csak ellenszenves vagy számára. Ettől még nem szabadna ilyen nyíltan ellenségesnek lennie. Én az őszinte kommunikáció híve vagyok. Megkérdezném négyszemközt,hogy megbántottam-e valamivel. Utána elmondanám,hogy mi a problémám. Hátha sikerülne kicsit javítani a helyzeten.
2021. júl. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1. Lehet a tanulmányra, mivel jó képességű vagyok. Jó a memóriám, alig kell tanulnom.

Igen nő vagyok, de a testemre tuti, hogy nem irigy, mivelhogy egy férfi tanárról van szó, max. akkor, ha esetleg b*zi. Jól írod, egy aljas féreg.

2. Én is az őszinte kommunikáció híve vagyok. :D Egyből megkérdeztem, hogy mi a baja velem, de manipulatív, hazug válaszokat adott. Csak az életembe többször fel ne bukkanjon és minden oké lesz. :)

2021. júl. 21. 10:18
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat.
2021. júl. 21. 10:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ha ez igy volt, ennek azonnal el kene hagynia a palyat.
2021. júl. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5 Remélhetőleg rájön, hogy pályát tévesztett és vált.

Sajnos tényleg, így volt. Ráadásul egy online vizsgán történt meg (amit lehet rögzíteni és lehet, hogy a munkahely figyeli az alkalmazottait), ennyire felelőtlen és gerinctelen.

2021. júl. 21. 18:46
 7/10 A kérdező kommentje:

A végére azért leírom, hogy ez az eset egy online államvizsgán történt meg.

Még pedig a BGE-PSZK-n, ahol azt tanítják, hogy a vevővel hogyan kell bánni. Látszódott mennyire vevőközpontú a vizsga.

Mai napig nem hiszem el, hogy hogyan lehet ennyire lesüllyedni.

Professzionalitás helyett gyerekesség.

Olyan voltam a többieknek, mint egy Jolly Joker. Ők jól jártak miattam, én meg megkaptam a diszkriminációt.

2021. júl. 22. 08:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha va felvétel tegyél panaszt ellene.
2021. júl. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Igazi BGE színvonal.

Nem azt erősítik, akinek van nyelvvizsgája, munkahelye, tanul, mesterképzésre készül, tanfolyamokra jár, eredményeket ér el, órákon aktív, becsületesen megírja a vizsgákat (kivéve az onlinet :D) és a szakdolgozatot.

Hanem azokat, akik végig csalták az egész egyetemet, megvették a szakdolgozatot, nem találtak gyakorlati helyet (helyette egy beadandót adtak le), szartak rá az egészre, órákon ott se voltak (más aláírt), nincs nyelvvizsgájuk, nincs munkahelyük.

Azt megbántam, hogy beadtam anno a jelentkezésemet erre a szar egyetemre. Érdekes az egész világnézetük úgy, ahogy van..

2021. júl. 22. 08:19
 10/10 A kérdező kommentje:

8 Nincs felvételem.

Lehet másnak van (pl. az egyetem rögzíti, lehet szabályozva van).

2021. júl. 22. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!