Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl nagy mell, de mégis...

Nem túl nagy mell, de mégis lóg problémával küzd még valaki?

Figyelt kérdés

C kosaras melleim vannak, nem annyira nagyok, de azért láthatóan lógnak picit. Mármint annyira, hogy a ceruza tesztet állják. Engem eléggé zavar a dolog, persze melltartóban nem látszik, de nyáron vannak ruhák, amiket jó lenne melltartó nélkül viselni, csak hát így egy picit kínos. Meg amúgy is kúp alakú mellem van, nem az a szép kerek, mindenhogyan látszik, hogy nem előnyös nekem melltartó nélkül lenni.


Kamaszként is szétcikiztek 12 évesen, hogy ne horjak pamut melltartót, csak kosarasat, mert az én melleimnek nem való az a fajta. :( :(


Amúgy ránézésre olyan mintha a mellem felső részén "nem lenne anyag" csak alul. 25 éves nem szült nőként ez olyan kellemetlen. :( Húgomnak D-s melle van, de neki rendesen középen van a mellbimbója nem olyan fitty mint nekem.



2021. júl. 21. 19:35
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

19.

Én azt mondom, hogy nagyon rohadék volt az exed.

Még szerencse, hogy már nem vagy vele.

Minden mell szép, ha a tulajdonosát szereti az ember.

Nem is értem, hogy lehetett ilyen egy férfi. 😢

Én is az vagyok, de engem ez nagyon felháborít.

Nem érdemel nőt az ilyen férfi.

2021. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Egyetértek a 21-es undorító az ilyen, aki kvázi tárgyként hasz nálja a nőt, és megalázza, ha nem felel meg a szexuális fantáziáinak.
2021. júl. 25. 00:10
 23/23 anonim ***** válasza:

Tudod ez sajnos általában úgy szokott lenni, hogy akinek van párja, az nem becsüli meg, aki megérdemelné, annak meg sajnos nincs.

Erről órákat, napokat lehetne beszélni, hogy vajon miért is van ez így.

Rengeteg múlik a szerencsén.


Sokan egy fűszálat nem tesznek arrébb, és mégis rájuk talál a szerelem.

Van aki meg egész életében az igazit, és a szerelmet keresi.

21 es.

2021. júl. 25. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!