Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl nagy mell, de mégis...

Nem túl nagy mell, de mégis lóg problémával küzd még valaki?

Figyelt kérdés

C kosaras melleim vannak, nem annyira nagyok, de azért láthatóan lógnak picit. Mármint annyira, hogy a ceruza tesztet állják. Engem eléggé zavar a dolog, persze melltartóban nem látszik, de nyáron vannak ruhák, amiket jó lenne melltartó nélkül viselni, csak hát így egy picit kínos. Meg amúgy is kúp alakú mellem van, nem az a szép kerek, mindenhogyan látszik, hogy nem előnyös nekem melltartó nélkül lenni.


Kamaszként is szétcikiztek 12 évesen, hogy ne horjak pamut melltartót, csak kosarasat, mert az én melleimnek nem való az a fajta. :( :(


Amúgy ránézésre olyan mintha a mellem felső részén "nem lenne anyag" csak alul. 25 éves nem szült nőként ez olyan kellemetlen. :( Húgomnak D-s melle van, de neki rendesen középen van a mellbimbója nem olyan fitty mint nekem.



2021. júl. 21. 19:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
94%

Ez genetika. És az el'aszott társadalom hibája, hogy ilyen szorongás van benned egy teljesen természetes dolog miatt. A tieid ilyenek, szeressed őket, és nyugodtan vegyél fel olyan ruhát, amilyet csak szeretnél. Erre nincs egy szabály, hogy hogyan kell állnia/kinéznie egy női mellnek.:D

De ha esetleg ennyire zavar, hogy nem tudod megszeretni, akkor fordulj orvoshoz vele.

2021. júl. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
69%
hát férfi vagyok 24 175cm 100kg.nem tűnök kövérnek de ha leveszem a pólót akkor azért látszik:D pár napja vettem észre hogy nekem is van mellem,gondoltam magamban ez igen :D ránéztem és nevettem egyet :D sztem ugyan az a szituációnk csak míg én kinevetem te aggódsz rajta.BÁR neked jobb a helyzeted mert amíg a te melleddel nincs semmi baj az enyémnek ott se kellene lennie szóval fel a fejjel :D
2021. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó, ja csak a mai társadalom teljesen elfogadó a kövérséggel szemben pláne férfiak esetében.
2021. júl. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
4 es miylen jó hogy nem az definiál minket amit mások gondolnak rólunk igaz?sok depis öngyilkos ember lenne akkor.ezért írtam neki hogy nincs semmi baj vele.miért kevered ide azt hogy a társadalom?ezek szerint akkor gyors menjen el orvoshoz rakasson be 2 szilikon implantátumot és akkor majd jobb lesz neki?faszér pontozol le ha a válaszod még csak nem is válasz
2021. júl. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom :( én csak segíteni akartam
2021. júl. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Mondjuk kíváncsi lennék mi az a ceruza teszt...
2021. júl. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#8

Melled alá rakod a tolltartót és, ha ott marad megtartja a melled, na akkor lógósak a cickók:)

2021. júl. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
82%

🤦‍♂️ Ez szerintem kb akkira hülyeség, mint mikor valaki úgy akar kompresszít mérni a láncfűrészben hogy megfogja a berántójánál és ha lehúzza a súlya, akkor kevés a kompresszió... Valamiért ez jutott róla eszembe😂😂

Egyébként akkor rakjatok oda valami qrva nehéz toltartót, az tuti le fog esni. Ha mégsem, akkor dobsz bele még pár radírt oszt csapó kettő....

2021. júl. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
50%
:DD
2021. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

A ceruza teszt 1 db ceruzával van nem pedig tolltartóval. XD köszi jót nevettem a kommenteken amúgy. :D


Ma este ki mertem menni sétálni melltartó nélkül és tettem mások véleményére :D

2021. júl. 21. 22:50
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!