Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindentől irritált leszek,...

Mindentől irritált leszek, hiába tudom hogy rossz, nem tudok másképp reagálni. Érez valaki ugyanígy?

Figyelt kérdés
Pár hete kezdődött, hogy ha a családom bármi ártatlan kérdést tett fel feldúltan válaszoltam, pedig semmi okom nem volt rá. Vagy csak a szimpla szokásaik, megmozdulásaik is feldúlnak. Ez kezd kihatni a barátnőim felé és a barátom felé is. Olyan mintha a fejemben küzdenék a saját gondolataimmal, mert nem úgy akarok reagálni ahogy, és óriási bűntudatom van minden egyes ilyen eset után. Az idő mindent megold ilyen esetben?

2021. júl. 22. 19:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan NINCS hogy nem tudok másként reagálni. Még az állatoknak is van önkontrollja... Minimális fegyelem legyen már ember létedre hogy ne bántsd a családodat a hisztiddel.
2021. júl. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Rosszul fejeztem ki magam. Tudok másként reagálni, de akkor azon érződik hogy milyen erőltetett és nem őszinte… nem hinném hogy ez megoldás lenne
2021. júl. 22. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az megint más ha nem reagálsz ellenségesen, ugyanis ez jött le az írásodból elsőre. Mikor kezdődött ez nálad? Volt valami változás az életeben? Esetleg egészségügyi gond ami miatt az időjárás jobban megviselhet az átlagosnál?
2021. júl. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%

TE döntesz afelől, hogy kinek adod tovább a téged ért sérelmeket. Ezt nem az idő irányítja, hanem TE. Ha pedig TE irányítod, akkor egyedül TE tudod megoldani.

Ne kend az időre cselekedeteidet!

2021. júl. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Történt valami az életedben, ami miatt irritáltabb vagy a megszokottnál?

Néha vannak olyan egészségügyi problémák, amiknek egyik tünete lehet az irritáltság, pl. pajzsmirigy betegség. Én pajzsmirigy túlműködés miatt voltam sokkal irritáltabb (meg egyéb tünetek is voltak, pl. a szememmel, szívemmel), de miután diagnosztizáltak, és kaptam gyógyszert, ez elmúlt.

Esetleg érdemes lenne kivizsgáltatnod magad széles körűen, ha nem valami konkrét életesemény kavart be.

2021. júl. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igen, ez eléggé pajzsmirigy gondnak tűnik. Mindenképp vizsgáltasd ki!
2021. júl. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így érzek, mert reménytelen élethelyzetbe kerültem.
2021. júl. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ingerült vagy. meditáció, vagy vezetett relaxáció sokat tud segíteni, de ha 1-2 napra elvonulnál a többi embertől feltöltődni és kipihenni magad akkor szerintem megszűnne a gondod.
2021. júl. 22. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!