Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belehalok, hogy nem beszélget...

Belehalok, hogy nem beszélget velem a férjem. Szerintetek ez igy rendben van? Mukodhet?

Figyelt kérdés
Mondjatok meg nekem, hogyan lehet tul elni egy eleten at gy olyan hazassagot, ahol a nő probal beszelgetni a ferjevel ertelmes es akarmilyen dolgokrol, a ferjet viszont em erdekli, es az igen es nem szavakon kivul az eg vilagon semmivel sem valaszol vissza. Friss hazasok vagyunk. Masfel eve kotottuk ossze az eletunket, es van egy 8 honapos kislanyunk, fele-fele aranyban sajat hazunk. Ugy erzem, kikeszulok, beledöglök ebbe. Amikor hazajon munkabol, azonnal a szomszed sraccal keresik egymas tarsasagat, orakat soroznek az udvarunkon, beszelgetnek, a babankkal en peesze itt teszek veszek a lakasban, majd amikor bejon hozzank, nem foglalkozik velunk, es a kislanyat is ugy kell a kezebe nyomni, pedig o volt az, aki rettenet modon szeretett volna csaladot. Szex azonban van, kb 2-3 naponta. Nem ertem ezt a helyzetet, es elmondhatatlanul szenvedek.

#férj #társas magány #Kommuniacio hiánya #Hazassag beszelgetes nelkul
2021. jún. 25. 10:29
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/78 anonim ***** válasza:
100%

1. Nincs rendben.


2. Nem működik hosszú távon.


3. Miről beszélgetsz vele? Mert lehet, hogy csak szerinted értelmes, szerinte nettó hülyeség. Ezt persze tudnotok kéne egymásról, 1,5+ év után.


4. Az a helyzet, hogy vagy nem is akart annyira babát, vagy megbánta, te folyamatosan kapcsolatot akarsz vele teremteni, ez nem tetszik neki, a szomszéddal meg elvan, szexelni meg szeret. Ennyi.

2021. jún. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/78 anonim ***** válasza:
78%
Közlöd vele, hogy ez bánt és ha ez sem hat, akkor addig nincs szex amíg nem beszélget veled legalább napi fél órát(bár ez is kevés de tőle ez is sok lesz). Illetve te is odamehetsz a babóval a haverhoz és együtt dumcsizhattok.
2021. jún. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/78 anonim ***** válasza:
92%

Gyerekvállalás és házasság előtt miért nem merült fel ez benned?

Persze most már mindegy. Ha nem tud ezen változtatni és nem vagy boldog, akkor én a helyedben elválnék.

2021. jún. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/78 anonim ***** válasza:
99%
Amúgy ez már nem kapcsolat, sajnos ha nem hajlandó változni akkor nem jósolok ennek nagy jövőt. A férjem annak idején félrelépett, megbocsájtottam és azóta dolgozunk a kapcsolatunkon és még így is minden nap beszélgetünk szinte bármiről, nevetve.Szóval nálatok hiába van gyerek, valószínüleg kár volt ilyen hamar belemenni.
2021. jún. 25. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/78 anonim ***** válasza:
26%

Valószínű h a SZOMSZÉDFIÚnak jobb a segge a tiédnél.


https://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=szomsz%C3%A..

2021. jún. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/78 anonim ***** válasza:
100%

Pont azt akartam megkérdzeni, amit a #3.


Mi volt a házasság, a baba ELŐTT??


Akkor sokat beszélgettetek? Pusztán a gyerekszülés után változott meg minden? VAgy csak most tűnik fel neked? És előtte se volt túl beszédes veled???

2021. jún. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/78 anonim ***** válasza:
96%
Közöld vele ha nem beszélget veled de szexelni meg sörözni tud, akkor elválsz tőle.
2021. jún. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/78 anonim ***** válasza:
93%
Mások az igényeitek kommunikáció terén. Pont ugy fog működni, mintha szex terén lennének eltérőek az igényeitek. Képzeld, ha te 5 naponta szeretnéd, ő meg naponta 3x. Az se működne. Szerintem válni kellene mielőbb , kár az idődet húzni. Mielőbb válsz, annál előbb találsz megfelelőt.
2021. jún. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/78 anonim ***** válasza:
99%
Sajnos csúnyán fog hangzani, de egy tárgyként kezel téged. Ha hosszútávon nem fog változtatni a hozzáállásán beadnám a vállópert. Jobbat érdemelsz! Ne csak addig legyél jó neki amíg fiatal vagy és szülsz neki egy-két gyereket. Egyoldalról nehéz megmenteni a kapcsolatot. Ha nem látod a törekvést afelé, hogy megpróbàljon férj lenni inkàbb lépjetek a kislányoddal. :)
2021. jún. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/78 anonim ***** válasza:
84%

Csak én nem értem, miért kellett még egy gyerek is egy eleve szr kapcsolatba? Persze, eddig nem volt ilyen - a francokat nem.

Eleve nem is akart gyereket, ezt pedig illik észrevenni.


Ha valóban ismerted volna, kizárt, hogy szülj.

2021. jún. 25. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!