Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt baj az is,ha valaki...

Mièrt baj az is,ha valaki csendesebb?

Figyelt kérdés

41 èves nő vagyok.Azt vettem èszre,hogy azt sem tartják mindig normálisnak,ès diagnózist is adnak neki(passzív-aggresszív),meg erőszakot válthat ki a másikból,meg áldozattípus.

Èn is olyan típus vagyok,hogy meghatározott,megszokott emverekkel szeretek lenni,ès akitől rosszul èrzem magam,azt kerülöm,ès csak köszönök neki.

Párkapcsolatom az van,aki partnerkènt kezel,ès munkatársakkal is megvagyok.Szeretek emberek között lenni,de az erőszakos embereket utálom.Ismerek olyanokat akiknek nagyobb szájuk van,ès nem nehezebb a helyzetük.Szerintetek kell-e változnom? Ha igen,akkor nehezen megy.



#csendes #Nem aggresszív
2021. júl. 24. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha te így jól érzed magad, ne mások miatt változz meg, nem kötelező veled lenniük, ha nem tetszik nekik a helyzet.

Főleg úgy, hogy a csendesség egy alaptermészet, és nem azért, de nagyon szánalmas, mikor valaki ilyen jellemmel próbálja játszani a nagydumást. Ráadásul nem lehet örökké színészkedni.

2021. júl. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2%
Mert passzív-agresszív vagy
2021. júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok passzív-aggresszív,mèg teszt alapján se.
2021. júl. 24. 17:21
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek imádnak beleállni másokba.A csendesebbről azt gondolhatják,hogy könnyű préda,vagy ha érzik rajta a "csendes erőt" akkor gyengébb embereket irritálhat.
2021. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt èn is èrzem.Vannak akik szóban erőszakosabbak,de mègis gyengèbbek,ès nem tudják vezetni az èletüket.
2021. júl. 25. 10:50
 6/10 A kérdező kommentje:
Őket szokta irritálni,ha valaki csendesebb,de erőt sugároz.
2021. júl. 25. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
24%
Menj el egy kolostorba, mert az emberek egyre erőszakosabbak lesznek.
2021. júl. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
#3 Milyen teszt? Neten csináltad?
2021. júl. 26. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Orvos
2021. júl. 27. 17:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Középiskolás koromig igen csendes, visszahúzódó voltam. Azóta sok-sok év eltelt. Egyik osztálytalálkozón a kedvenc tanárom azt mondta: nem ismer rám, fiatalabb vagyok, mint x évvel ezelőtt. Csak azt akartam mondani, hogy az évek álatt sokat változik az ember, de az a legjobb, ha olyan vagy, amilyen helyzetben jól érzed magad. A belső béke a fontos.
2021. aug. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!