Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Introvertált vagy extrovertált...

Introvertált vagy extrovertált személyisgtípus vagy inkább? lássuk kik vannak többen😀

Figyelt kérdés
én valahol a kettő között

2021. júl. 24. 18:49
A kérdező szavazást indított:
introvertált
extrovertált
95 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Egy ilyen oldalon nyilván az introvertáltak vannak többen.
2021. júl. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja hát mondjuk igaz
2021. júl. 24. 19:11
 3/5 anonim ***** válasza:
91%
A kettő között vagyok.
2021. júl. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem alapvetően az emberek többségében keveredik az ilyesmi. Van időszak, napszak amikor nyitottabb, máskor zárkózottabb, van amikor a társaságot igényli, máskor az egyedüllétet.


Ahogy az első írja, egy ilyen oldalon egyértelműen introvertáltak vannak többségben. Viszont szerintem az ilyenek közül sok nem igazi "intro" hanem szimplán csak kitaszított, nélkülözött valamiért, valamilyen oknál fogva nem tudnak beilleszkedni az átlagos társadalmi közegbe. És csak kényszerből vannak "introvertált" állapotban, mert se társaságuk, se baráti körül.


Például van egy csomó kérdező-válaszoló akik napi 5-10 kérdést feltesznek, van 3-4 regisztrációjuk és vágynak a figyelemre, társaságra. Ők nem "igazi" introvertáltak, inkább csak antiszociálisak.

2021. júl. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
tehettem volna amúgy "kettő közt" lehetőséget is a szavazásba de hát sajnos csak most jutott eszembe 😥
2021. júl. 26. 12:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!