Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire súlyos dolgok ezek,...

Mennyire súlyos dolgok ezek, amiket elkövettem életemben?

Figyelt kérdés

Ha most megkéne halnom, akkor nem teljesen tiszta lelkiismerettel mennék a túlvilágra. 20 éves vagyok jelenleg és férfi.


Pár olyan dolgot csináltam, ami nem tudom hogy mennyire lehet súlyos. Végiggondoltam, hogy mik azok a dolgok, amiket elkövettem az életemben más emberek sérelmére, és arra jutottam, hogy a való életben semmi ilyet nem találtam, viszont az internetes életben, az internetes közösségekben már igen.


1. Régebben rengeteget trollkodtam különféle fórumokon és úgy alapvetően, volt 1 kisebb fórum, ami az én trollkodásom miatt zárt be (bár azt hozzáteszem, hogy itt 15 éves voltam és a fórum tulajdonosai is 18 alatt voltak).


2. Sok kamu társkereső profilt hoztam létre. Facebookról letöltöttem random fiúk képeit, és azt raktam fel a társkeresőre. Kb. 30 profil biztos lehetett. 1 profil csak 1 napig volt meg, utána töröltem, és alapvetően senkinek sem válaszoltam, senkivel sem beszélgettem, csak arra voltam kíváncsi hogy a lányok milyen arcberendezésű, testalkatú pasikat preferálnak, ki kap sok lájkot. Ezekre voltam kíváncsi.


3. Sokszor nagyon-nagyon hangosan hallgattam a zenét (társasházban lakom), de nem sokáig, csak pár percig. Talán egy hónapra 1-2x fordult ez elő.


Igazából ezek a legrosszabb dolgok, amiket eddig elkövettem életemben, gondolom a 2. a legsúlyosabb.


2021. júl. 26. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Kamu.
2021. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%

Nyugodj meg, ezekkel semmilyen súlyos dolgot nem követtél el :)


Akkor lettél volna kötsög, ha

2. hitegetted volna őket, tartósan raboltad volna az idejüket, netalántán egy randit is lebeszélsz úgy, hogy te nem mész el rá, ők pedig órákat ültek volna rád várva

3. ez semmiség. Még ha fél óráig hallgatod, akkor csak figyelmeztetésig jutna a csendháborítás szankcionálása


1. pont pedig valami gyerekes dolog lehetett, ha emiatt bezárt egy teljes "fórum", azt figyelembe se veszem :)


Kívánok további, hasonlóan nyugodt és problémamentes életet <3

2021. júl. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Mi kamu?
2021. júl. 26. 11:11
 4/16 A kérdező kommentje:

#2


Értem, köszönöm, akkor megnyugodtam.

2021. júl. 26. 11:14
 5/16 anonim ***** válasza:
Most elgondolkodtam, hogy én ilyen szempontból miket követhettem el. Én mondjuk valahol a pokol és a mennyország közé sorolnám magam, ha nekem kéne döntenem az itteni életem alapján a fenti helyemről.:D te egyértelműen nem tettél semmi rosszat.
2021. júl. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

#5


Miket követtél el?

2021. júl. 26. 11:21
 7/16 anonim ***** válasza:

Semmi rosszat nem tettél. Túlvilág meg nincs, úgyhogy don't fos. Ettől függetlenül persze figyelj embertársaidra. És én is szoktam ezen agyalni. Régen amúgy nagyon-nagyon rossz ember voltam. Mármint így gyereknek. Nagyon nem voltam figyelemmel mások érzéseire. Igazam volt mindig is, de mindenkire rá akartam erőltetni az igazam és szerintem ezzel sokaknak árthattam. Most mondhatom, hogy de igazam volt, egyszerűen nem nyugtat meg, mert mit számít, hogy az ember mit hisz, ha attól megnyugszik, jól érzi magát, akkor higgyen abban. De én örülök neki, hogy ezt felismertem és azóta segítek, ahogy csak tudok mindenkinek.


Szal' ne aggódj, semmi rosszat nem tettél.

2021. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm.
2021. júl. 26. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nő létemre több "rosszat" tettem.... Hidd el egy angyal vagy 😁
2021. júl. 26. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%

Senki sem megy a túlvilágra, mert nincs olyan. A Bibliát félre magyarázzák mert a saját értelmükre támaszkodnak.

Olyan van, hogy az emberiség közös sírja. Ide kerül mindenki! Természetesen Ádám nem,aki miatt megbetegszünk, megöregszünk és meghalunk.

2021. júl. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!