Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ehhez hasonló emberknek...

Az ehhez hasonló emberknek miből lehet ennyi pénzük?

Figyelt kérdés

Nyilván nem programozók, sztárügyvédek:



[link]



#pénz #luxa
2021. júl. 26. 11:54
 1/9 anonim ***** válasza:

Az autókat kivéve mi ebben a luxus...??

Amúgy az autók is lehet fake, bárki fotózgathatja magát idegen autók előtt....

2021. júl. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Pl rolex óra, patek philippe óra, luxus berendezések, öltözékek stb.


Neked ez nem számít luxusnak vagy mi?:D

2021. júl. 26. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Korához képest jól ki van gyúrva. Nem valami fitneszguru? Abban is van üzlet.
2021. júl. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
2: ezek szerint észre sem veszem... Na ennyire hidegen hagy az ilyen magamutogató műmájer halljakent insta-celebek....
2021. júl. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ez cigány szerintetek?
2021. júl. 26. 12:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Annak néz ki. Ha ez mind igaz, akkor itt 100 millákról van szó, lakás, kocsi stb. Ha megtud valaki valamit, feltétlen értesítsen, mert nekem is kevés pénzem van és csotrogány autóm. Az órák nem nagyon érdekelnek, de az autók azok nagyon tetszenek, nekem is jó lenne egy ilyesmi szuper kocsi.
2021. júl. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az igazságot ő tudja,hogy miből van erre pénze. Lehet jól menő vállalkozása,de lehet áfacsaló stb. De az is lehet,hogy egy nagy kamu az egész, mint berki krisztián gazdagsága. A gt-én német rendszám van ha jól látom,molnár ricsike foglalkozott azzal,hogy bérbe adott német rendszámos luxus autókat kétes embereknek. Ismerek egy "celebet" aki oda áll az ismerősök autói mellé pl. ferrari,bentley,rolls stb. csinál magáról képet és utána úgy teszi ki pl. facebookra,hogy most vette.

Ismerek pár "menő gyereket" akinek van pénze,de nem annyi mint azt ahogy a külvilág felé mutatja.


Amúgy a ház az nem tűnik valami nagy durranásnak a képeken,de nekem amúgy is visszataszító,hogy valaki ilyen dolgokkal menősködik mint ő, ahogy látom a külföldi milliárdosokat próbálja utánozni,pezsgővel,ruhákkal,órákkal,autókkal pózolás stb...

Én nem irígylem,sőt inkább nevetséges amit csinál ennyi idősen.

2021. júl. 26. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

az aitók nyilván lízingeltek, de ahhoz is kell azért havi 1-2 millat, hogy kihozz ilyen autót..


meg mi célból vagizna ennyire? Nem celeb, nem színész, nem influencer.

2021. júl. 27. 07:07
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert ostoba analfabéta, azért. Oszoljanak kérem, semmi látnivaló!
2021. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!