Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akil fiatalkorukban nagyon...

Akil fiatalkorukban nagyon vékonyak voltak, később meghíztak hirtelen?

Figyelt kérdés

Szerencsés alkat vagyok, a 22 évem alatt sosem kellett úgy igazán oda figyelnem arra, hogy mit eszek, mert nem hízok semmitől, mindig is az áltagnál jóval vékonyabb és magasabb voltam.

(Persze ma már azért figyelek arra, hogy egészségesen egyek és sportoljak, de ha nincs kedvem hozzájuk, akkor nem csinálom és nem változik semmi)

Az lenne a kérdésem, hogy lesz-e olyan pont majd, amikor ez az egész megváltozik és én is könnyebben fogok majd hízni?



2021. júl. 27. 09:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%
Számítottam rá, 30 éves koromtól, eddig nem következett be jelentős hízás. Rossz hír, hogy valószínű betegség miatt. :/
2021. júl. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#9, ez gyakori jelenség. Nagymennyiségű kalória bevitel szükséges az intenzív sporthoz és így az ember hozzászok a nagy adagokhoz. Majd mikor a sport abbamarad, hirtelen hatalmas kalóriatöbbletben van az illető. Ilyenkor jön a gyors és nagymértekű elhízás ha az ember nem figyel. Kapásból 3 ilyet tudok mondani az ismeretségi körömben.
2021. júl. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!