Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen gyakori, hogy nem...

Miért ilyen gyakori, hogy nem válaszolnak (kérdésre) nekem a lány csoporttársaim SOHA?

Figyelt kérdés

Egy decemberi eset, hogy megcsináltuk egy prezi fele-felét önállóan, majd a végén megkérdeztem, neki is jó lett-e, azóta nincs válaszom.

Egy másikkal most a félév vége felé vettem fel a kapcsolatot, mert kellett pár infó a tárggyal kapcsolatban (és ennyit beszéltünk csak), 1-2 hetente jött az egy darab válasz, viszont most egy 3 hetes már jócskán belelógott a nyárba, mint látjuk.

De vannak 2018-ban ottmaradt ilyen történeteim is, mind mind ilyen bölcsészlányokkal történt. Mi lehet ez a jelenség? Persze hogy nincs így semmilyen barátnőm.

Én is lány vagyok (ha van ennek bármi jelentősége).

Privátokra nem fogok válaszolni, nyugodtan írjátok ide, szerintem nincs titkolnivaló a dologban. Köszke!



2021. júl. 29. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Hát gondolom azért nem reagálnak, amiért te sem fogsz válaszolni a privátokra :D
2021. júl. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Pedig korábban mindig válaszoltam minden félére (akár csak unalomból), és ez egy időben volt azzal
2021. júl. 29. 17:43
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Valamiért nem nagyon bírnak téged. Te tudod, mi lehet az oka.
2021. júl. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Furcsának tarthatnak amiért nincs baráti társaságod, nem jársz bandázni, szórakozni. Azt is gondolhatnák, kissé defektes vagy, de hogy fura, az a minimum. Egy olyan helyen mint az iskola, ahol a látszat szinte minden, ezzel eléggé kilóghatsz a sorból. Az pedig ha felületesen, unalomtól hajtva válaszolsz, az is észrevehető. És nem lehet hogy az üzenetváltások során, soknak tűntél? Nem nyomultál?
2021. júl. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen módon derülhettek ki ilyen dolgok rólam, amikor csak iskolával/órával/prezivel/vizsgával kapcsolatosat kérdeztem, másról nem beszéltem. De semmit nem tartok kizártnak. Meg itt egyetemen már felnőtt emberekről van szó, nem vagyunk már elsőévesek. Nem gondolom, hogy nyomultam, nem tettem soha szóvá, hogy "na eddig miért nem írtál".
2021. júl. 29. 19:23
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

"Persze hogy nincs így semmilyen barátnőm" - írod Te feljebb, na én ebből indultam ki. Lehet kissé messzire mentem, ne haragudj. Ha maguktól nem alakulnak ki mélyebb beszélgetések, csak felületes, az iskolai dolgokra vonatkozó, akkor ne is bánd hogy nem dumáltok.

Bocs az off kérdésért, de jó csaj vagy?

2021. júl. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem
2021. júl. 29. 19:40
 8/12 anonim ***** válasza:

Látod, lehet ezért nem akarnak veled dumálni a többiek. Kissé passzív vagy, és élből elzárkózol attól, hogy vadidegenekkel pár mondanútnál többet írj. Pedig mifelénk az emberek így ismerkednek. Kérdeznek-válaszolnak, ennyi. Az egyszavas válaszod feldobhattad volna, akár hazudhattál volna, de nem, te dobtál egy hangzatos nemet, amiben a lehetőségét is kizártad hogy bármit megtudjak rólad.

Azért remélem csak leakartad zárni a dolgot, és nem az van hogy valóban nem tartod magad jó csajnak.

2021. júl. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Kissé stresszes volt a kérdés; átgondoltam, hogy akkor az ember vagy jó csaj, vagy nem.

Igazat szoktam mondani, és nem szoktam fölöslegesen beszélni. Hiszen, az untatás is el tud zavarni embereket, mindenre figyelek.

2021. júl. 29. 20:10
 10/12 anonim ***** válasza:
Lehet ez a baj... túlzottan figyelsz, megakarsz felelni, esetleg tartasz attól mi a véleménye rólad másoknak. Vagyis lehet hogy kissé merev vagy... mindegy, próbálkozz a személyes kontaktussal. Ilyenkor számtalan lehetőség van összejönni, esetleg le szervezni valamit stb.
2021. júl. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!