Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi tévő legyek, ha elszalaszto...

Mi tévő legyek, ha elszalasztottam a lehetőséget és valószínűleg több már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Az alapképzésem utolsó évében járok és nagyon úgy néz ki, hogy az egyetemre előadásokra már nem kell bemenni. Viszont van egy csoporttársam, aki elsőéves koromban eléggé megtetszett. Talán órán nézett is, de ezt lehet csak vizionálom. A lényeg, hogy bánom, hogy nem voltam nyitottabb, még csak egy szót sem beszéltem vele.

Tudom, hogy ez a vonat már elment és mivel mindennemű bátorság kihalt belőlem, ezért az elengedés mellett döntöttem. Mégis hogy felejtsem el, hogy ne gondoljak rá? Minden nap eszembe jut.

Lehet sose lett volna semmi, mert megismerem és nem szimpatikus, de már ez se derül ki.



2021. ápr. 11. 23:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
"csoporttársam, ........ még csak egy szót sem beszéltem vele." Mekkora létszámu ez a csoport?
2021. ápr. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Hasonló szituban vagyok, csak én lassan két éve szenvedek emiatt, nekem azóta nem sikerült elfelejteni valakit, akit sajnos elszalasztottam (későn vettem észre a szikrákat), úgyhogy most, hogy még friss, szerintem mindenképpen keresd meg inkább, mert zavarni fog, hogy nem tettél lépéseket. Ha meg nem jön össze, legalább megpróbáltad.
2021. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

#1 400 fős

#2 Annyira nem friss, harmadik éve tart.

2021. ápr. 11. 23:42
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A friss kifejezést az állandó kontakt végére értettem, de jogos, valóban nem egyértelmű
2021. ápr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló volt velem is. Utána még volt egy lehetőségem, találkoztam vele, amit aztán szintén elbsztam. Mai napig szar érzés. Végleg eltűnt az életemből és van valakije.
2021. ápr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
előző vagyok, email-t nem tudsz neki írni? Vagy facebookon?
2021. ápr. 11. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#5 Elmeséled mit csinálnál másképp?

#6 Sajnos még ennyi idősen is annyi bátorság van bennem ilyen téren, hogy szörnyű, ezért is döntöttem inkább az elengedés mellett.

2021. ápr. 12. 00:15
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
3 évig mi a frászt csináltál? Most már valószínűleg mindegy..
2021. ápr. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazából csak kettő, mert 1 éve online oktatás van, de a lényegen nem változtat. Önbizalmam hiányában csendesen figyeltem. Valóban mindegy. Van valami tipped hogy felejtsem el?
2021. ápr. 12. 00:18
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megmondom. Tök mindegy, csak csinálj VALAMIT. Mindenki élete tele van ilyen elvesztegetett lehetőségekkel, amin 80 éves korunkig rágódhatunk. Én elkezdtem azt csinálni a sokadik ilyen elvesztegetett lehetőség után, hogy igenis beleálltam a helyzetbe. Lehet hogy koppantam párszor, de legalább nem agyalok azon, hogy mi lett volna ha....
2021. ápr. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!