Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyek azok a születésnapok,...

Melyek azok a születésnapok, amelyek meghatározóak az ember életében?

Figyelt kérdés

Ugye mindenki tudja, hogy a 18. születésnap az egyik legmeghatározóbb születésnap az ember életében, mert akkor válik hivatalosan nagykorúvá, felnőtté.


Ezen kívül vannak még olyan születésnapok, amelyek alapból hatással vannak az ember éltére?



2021. júl. 30. 12:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A mi rokonságunkban ha valakinek az 50. születésnapja van, akkor szoktunk egy ilyen nagyobb ünneplést összehozni, szerintem az is egy meghatározó évszám.
2021. júl. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%
Mindegyik, és bármelyik. :) Az lesz a különleges szülinap neked, amit azzá teszel, vagy tesznek neked az ismerőseid/családod. Nekem pl. nem volt akkora szám a 18. szülinapom, azóta éltem már meg jobbakat is. Nem kell annyira a kerek számokra meg a negyed század, fél százados korra rágörcsölni. Bármelyik lehet emlékezetes, nem az évszámtól függ.
2021. júl. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a 30., számomra legalább is az volt, majd később az 50. és utána minden kerek év, amit megélsz.
2021. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor az ember eléri a következő X-et az legbelül igenis egy durva emlékeztető tud lenni az idő múlására. Azon a napon nincs helye önáltatásnak, vagy produktívan telt az elmúlt évtized (és akkor boldog lesz a szülinapod) vagy nem (és akkor max. keserédes lesz az egész nap).
2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 18. szülinapom úgy telt el, hogy felköszöntöttek anyámék, vágtak nekem egy szelet tortát, aztán mentem is aludni, mert másnap suli volt.

:D


Amúgy igen, hosszabb pórázt kaptam jogilag 18 éves koromtól, de őszintén fel sem tűnt, hogy 17 helyett 18 vagyok. Ugyanolyan volt minden. Nem vettem se piát, se cigit...


Talán még a vezetői engedélyek repertoárjának kiszélesítése miatt jók a szülinapok 24 éves korig (A korlátlan, CE stb).


A 20. szülinapomon se csaptam bulit. Két darab X. Kerek szám. Hűha, hogy oda ne rohanjak. A 30-on még gondolkodom, hogy kihúzzam-e odáig.

2021. júl. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
5%

Orbán Viktor születésnapja a legmeghatározóbb minden évben.

22L Fideszes

2021. júl. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Amelyek az adott ember szempontjából meghatározóra sikerülnek. Általánosságban egyik sem kell meghatározó legyen.
2021. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Az 50. születésnapom óta már nem érzem úgy, mint előtte, hogy még "óceán idő" áll előttem.
2021. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

20, 30, 40, 50, 60, 70... mind másért jelentőségteljes.


Nekem vannak további "szülinapjaim", amikor betegséget diagnosztizáltak és amikor gyógyult lettem stb

2021. júl. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ha te azzá teszed, akkor meghatározó lesz.


De még nagyon fiatal lehetsz kérdező, ha ilyen kérdések foglalkoztatnak. :)

2021. júl. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!