Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Egy barátnak titulált ember...

Egy barátnak titulált ember nem köszöntött fel a születésnapomon. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Ma volt a születésnapom, és van egy csaj aki elvileg a legjobb barátjának tart, de arra sem volt méltó hogy írjon valamit nekem. Nem kérdés hogy iszonyú rosszul esett nekem, mert amikor neki volt, én voltam az első aki írt neki, + suliban is felköszöntöttem. Ti tennétek valamit ebben az ügyben? Ha igen, mit?
2019. szept. 21. 20:18
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

+ az nem lehet indok/kifogás hogy elfelejtette, ugyanis raktam ki képet a nap történéseiről, és ő is látta..

18 lettem egyébként, és az osztálytársam is.

2019. szept. 21. 20:20
 2/18 anonim ***** válasza:
62%
Hát ha tudta, akkor ő nem a barátnőd. Sajnálom, de jobb h legalább tudod. Boldog szülinapot amúgy! :-)
2019. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
jééééééééézus isten.:DD születésnap mint a névnap. tehetsz róla, hogy ekkor születtél? ráadásul egy "boldog születésnapo"-tól miért lest boldogabb? tök felületes. szerintem hozzám hasonlóan másokat sem érdekel a saját és mások születésnapja. nem depiből. egyszerűen csak mit köszöngessük és ünnepeljük?? nölj már fel ember..
2019. szept. 21. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
13%
A friend zone nem azt jelenti, hogy a barátod.
2019. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
56%
még képet is tettél fel.. milyen cuki:D mindenki lássa hogy születésnapod van. mindenki rajongjon körbe.:) nárcisztikus viselkedés?
2019. szept. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
63%

“de arra sem volt méltó” helyett inkább: arra sem méltatott.


Amúgy ne hisztizz, még nincs vége a napnak.Egyébként meg +\- 7 napig még az illendőség határán belül mozog.

2019. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
60%
Édes Istenem... ennyire üres az életed? “Barátnak titulált ember” nem felejthet el semmit? Az én férjnek titulált másik felem, aki 12 éve van mellettem, rendszeresen elfelejt minden dátumot, most akkor álljak neki vergődni? Ne legyél már ennyire éretlen, passzív-agresszív mártír! Ha neked ez ANNYIRA fontos, akkor szervezz valamit, hívd el előző nap, hogy “holnap szülinapom lesz, gyere, üljünk be valahová” és akkor fel leszel köszöntve.
2019. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
32%
Szerintem túlreagálod, vannak olyan emberek akik nem igazán foglalkoznak ilyen semmitmondó felköszöntésekkel, pl. én is ilyen vagyok. Ha valaki fontos akkor azt esetleg felköszöntöm személyesen vagy ha olyan kedvem van veszek neki valamit, de ehhez nem kell születésnap.. Ha engem valaki nem köszönt fel, tudomásul veszem, nem vagyunk egyformák, és ezért senkire nem fogok haragudni..
2019. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%

Attól lesz boldog, hogy eszébe jutott, gondolt rá...


Én is jártam már így. Ő már tényleg nem a barátom. De hát így jártam.

Ne akadj rajta fent, hanem inkább gondolkozz el azon miért tette ezt.

2019. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
6%
Hát... Felnőnék.
2019. szept. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!