Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy változzak meg, ha nem...

Hogy változzak meg, ha nem tudom elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Kezdem a csillagjegyemmel, mert az szinte 100%osan leír.

Rák vagyok.

Mindent túl komolyan veszek, semmit se tudok lazán venni és élvezni az életet csak úgy.

Ezen lehet változtatni?

Vagy ezek adott személyiségjegyek, és akkor így felejtsem el a laza, vidám életet?

Egy példa, most lehetett volna egy alkalmi kapcsolatom egy lánnyal, de nem mert ezt is túl gondoltam stb, így nem lett belőle semmi(röviden ennyi ez a sztori)


Szóval ezen az egészen lehet változtatni vagy nem, mert ilyen a személyiségem?

Köszi a válaszokat.


2021. júl. 30. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

"Mindent túl komolyan veszek, semmit se tudok lazán venni és élvezni az életet csak úgy" Rám is igaz, sőt a társaságom felére...

És CSODA, egyikünk sem Rák... Emberek vagyunk, tudom tudom horoszkóp, de még az sem passzol...

Ha ilyenekben hiszel akkor a te kategóriád az Ezotéria.

2021. júl. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze, értem amit mondasz.

De valahogy elég sok emberre igaz a horoszkóp.

De akkor vegyük ki belőle az ezotériát.. akkor se élvezem így az életet, hogy ilyen vagyok.

2021. júl. 30. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
pszichológus, ennek van háttere, és így saccra nem tudom megmondani
2021. júl. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert bebeszéled magadnak hogy te rák vagy, neked ilyennek kell lenned. Először a csillagjegyed tedd félre
2021. júl. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen,lehet hogy igazad van.
2021. júl. 30. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!