Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változzak meg mihamarabb?

Hogyan változzak meg mihamarabb?

Figyelt kérdés

Régóta nem tetszik a személyiségek és a kulsom.

Belsőleg elég érzékeny és félos vagyok amit mindig elnyomok mert nem akarok az lenni, van hogy nagyon flegma leszek főleg anyámmal mert ő idegesít kb minden nap, július 21-én születtem ha ez számít.

Külsőleg nem vagyok valami lányos, öröklött a ruhám nagy része amiből már elegem van h sose tudom a divatból a kedvenc dolgaim követni megvannak azok a stílusok amik tetszenek de pl egy e-girlt nem tudnak fel enni a suliba főleg mert anya meg se engedne h megvegyem, (bankkártyát se enged pedig már nagyon sok korombelinek van) testalkatom nem valami fitt 154cm 49kg vagyok talán így nem tűnik rossznak de számomra az mert a testzsir %om elég magas, le szeretném adni azt a pár feles kilót míg nagyobb nm lesz és egy kis nőies izmot építeni, többször elkezdtem edzeni de 1 hétnél tovább nem tudtam folytatni mivel panelben lakok ki nem szeretnék menni mert eléggé antiszoc vagyok (amin ugyszint kéne változtatni kicsit) és anya is idegesít ha benyit mert elkezdeni h minek edzek és eléggé a szívemre tudom venni azokat a dolgokat amiket rólam vagy a donteseimrol mondanak, az étkezés én is nehéz úgy változtatni h a család veszi a kenyeret és csinálja a sok kaját.


Tudom hosszúra sikeredett, but remélem tudtok adni pár tanácsot.



2021. jan. 4. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha elérhető iskolapszichológus, vele meg tudnád konzultálni ezeket a dolgokat, szerintem.
2021. jan. 4. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Ne akarj megfelelni senkinek, csak is saját magadnak. Becsüld azt hogy örököltél ruhákat, tanulj hogy dolgozhass azért hogy legyenek jobb ruháid ez legyen a motivaciod. Anyukáddal próbálj beszélni hogy ne szólja le az ötleteidet. Tölts le valami edzés appot, ha magadnak akarsz megfelelni akkor ne hagyd abba. De szerintem ígyis tökéletes vagy és ahogy idösödsz úgyis változik a testalkadod. Éheztetni ne éheztesd magad egyél többször kevesebbet. Kitartást neked
2021. jan. 4. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen korulmenyek es hozzaallas mellett egy ideig szinte biztos, hogy nem fogsz tudni valtoztatni, tapasztalat. Amig anyagilag nem vagy fuggetlen, addig nem fogod tudni megengedni magadnak azt a stilust amit szeretnel, ha az nem tetszik a szuleidnek.


Ra ersz ezeken valtoztatni majd, ha kulon koltoztel es el tudod tartani magadat.

2021. jan. 4. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor eldöntöd, kinél kell legyen a kontroll, akkor semmi nem fog mozdulni benned akkor, amikor mások mondanak valami számodra nem tetszőt és nem is hasznosíthatót arról, amit csinálsz. Nem antiszoc vagy, hanem aszoc, nem ugyanaz. Vesszőket használj szerintem, mert porzik a szemgolyónk, ahogy olvassuk a szürrealista gondolatstreamedet. Elfelejtetted leírni, mivé kellene szerinted megváltoznod. Mi ezt a levegőből nem tudjuk kikapkodni, ha meg esetleg te se vagy tisztában vele, akkor legelőször esetleg talán azt kellene pontosan lefektetni, hogy hova is lesz az igyekezet.
2021. jan. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!