Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiak mit néztek meg először...

Férfiak mit néztek meg először egy nőn ? Mitől lesz egy nő szimpatikus vagy nem szimpatikus ?

Figyelt kérdés
Egy nőnek a haja ,a szeme ,a mosolya ,a beszédstílusa , az öltözködése vagy mi a meghatározó ?

2021. aug. 1. 01:35
A kérdező szavazást indított:
a szeme
a haja
a mosolya
a kisugárzása
a beszédstilusa
a melle
26 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Segge.
2021. aug. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Arc.
2021. aug. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%

Én emiatt különleges képességűnek érzem magam de nagyon jól ki tudom deríteni ránézésből egy hölgyről, hogy milyen ember.


Elsősorban is ehhez szükséges megnéznem a szemeit (tekintete), és a mosolya nagyon fontos és ennek a kettőnek az összhangja alkot egy képet a lélekről.


Ez ha betalál elkap ilyen hirtelen eufória, vagy nem is tudom, hogy fogalmazzam de a lényeg, hogy amennyiben ezek passzolnak onnantól tudom, hogy egy nagyon jó nő áll előttem.


Nekem ezek, hogy mell, segg... Hááát... Megnézem ha úgy van, nem tagadom de melle, segge mindenkinek van, szíve, lelke viszont nagyon nem és az életben is az ér többet amelyből kevesebb van.

2021. aug. 1. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%
Arcát, testét
2021. aug. 1. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
68%
Hát nekem a csajom attól lett szimpatikus, hogy kedves velem nagyon és minden hibámat elnézi, és szeret engem nagyon. Minden bűnöm, hibám megbocsájtja, pedig aztán én az életem során sokszor megbuktam emberként. Voltam neonáci, alkoholista, nőgyűlölő, meg volt ellenem egyszer büntető eljárás és volt amikor, majd nem börtönbe kerültem, de az én csajom az összes hibám ellenére megszeretett engem. Szóval én azt szeretem a csajomban a legjobban, hogy megadta nekem az esélyt a boldogabb életre és nem utasított el engem, mint korábban más nők és én szeretem, becsülöm és hálás vagyok a csajomnak a sok jóért amit tőle kapok az életben.
2021. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 asdparade ***** válasza:
54%
Arc>Fenék>Mell
2021. aug. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Arc, szem, lábfej.
2021. aug. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak mit néztek meg először egy nőn ?

Amit meglátok.

Mitől lesz egy nő szimpatikus vagy nem szimpatikus ?

Viselkedése, személyisége.

2021. aug. 6. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%

Attól lesz szimpatikus, ha azonnal lehet vele szexelni.

:))

2021. aug. 7. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
7%
Semmit mert úgyse ad esélyt...
2021. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!