Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinikorban a rossz/kevés...

Tinikorban a rossz/kevés alvás mennyire befolyásolja a magasságot?

Figyelt kérdés
Évekig tartó kevés alvás, alvás előtti stressz stb, nagyon befolyásol?
2021. aug. 1. 22:35
 1/4 anonim ***** válasza:
83%

Világ életembe szarul aludtam,és kb idegbeteg voltam,gyomor görccsel feküdtem/keltem a stressz miatt,munka miatt,suli miatt stb...190 cm vagyok,amíg ilyen "idegbajos" voltam 65 kg körül mozogtam 19 évesen,most már viszonylag nyugodtabb vagyok,edzettem is 120 vagyok.


Szóval szerintem nem nagyon,viszont másra rossz hatással van,a mentális egészség nagyon fontos...

2021. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha szamitana, akkor nem 150 centi lennek, hanem joval magasabb,mert tinikent rohadt sokat es rohadt jokat aludtam :D
2021. aug. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Gimi 4 évében sztem napi 6-7 óranál biztos nem aludtam többet. Volt hogy hónapokra lecsökkent 5-6 órára/éj.


Üdv!

178cm

2021. aug. 2. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%

#3 6-7 óra az nem tudom ki hogy van vele, de szerintem soknak számít🤷‍♂️ Én ha ennyit tudok aludni akkor már nagyon kipihent vagyok. Van hogy napi 3-4 órát tudok aludni, na akkor egész nap olyan vagyok mint a mosottszar...

18/f és én is 178 cm vagyok.

2021. aug. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!