Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha alvás előtt nagyon sok...

Ha alvás előtt nagyon sok gyümölcs levet iszunk, akkor az befolyásolhatja, hogy mit álmodunk?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert az este szokatlanul sokat álmodttam és túl élethűek voltak. Én azt gyanítom, hogy a tegnap elfogyasztott nagy mennyiségü eper, naramcs és répalé tehet róla.


Egyébként ha, sok almalevet iszol alvás elől, akkor is nagyon élethűek lessznek az álmaid (lucid dreams). De nem tudttam, hogy ez más gyümölcsökkel és vagy zöldségekkel is működik.



2020. ápr. 7. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:
A gyümölcslevek fullra vannak cukorral, jól felnyomod csak így a vércukrodat. A gyümölcscukor is cukor.
2020. ápr. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha, sok édességet vagy sok szémhidrátot eszek, akkor nem álmodok ilyen "intenzíven".
2020. ápr. 7. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!