Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az ilyennel mit lehet kezdeni?...

Az ilyennel mit lehet kezdeni? (hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Van egy lány,tetszem/tetszettem neki.Mindig szokta sajnáltatja magát nekem meg másnak,hogy ő így-úgy megöli magát,megvágja magát stb,meg mindig mondogatja a problémáit.Az elején foglalkoztam a problémáival,nyugtattam,de elegem lett.Pláne,hogy az én problémáimat meg másét nem hajlandó meghallgatni,csak az övét mondja.Meg is mondtam neki álljon le,leállni leállt,de csak messengeren,élőben meg nem hagy békén.



Emlékszem egyszer egy barátommal meg az exemmel hallgattuk 4 órán keresztül a siránkozását,anélkül,hogy többiekkel lettünk volna,mert tudtommal jól érezni jöttünk magunkat,nem elpocsékolni ilyenekre az időnket.


Volt,amikor egy parkba voltunk,idejött hozzánk,első dolga jajj ő megöli magát egy üvegszilánkkal (közben nem merné csak sajnáltatja magát) így-úgy,exem komolyan vette,kikapta a kezéből az üvegszilánkot és ez miatt megvágta magát véletlenül.


Vagy,amikor balhéztam,végignézte így távolról,végeztem,ők is,elmentünk,jövök vissza meg minden tiszta ideg vagyok ugye,tudja jól mi történt és,hogy majdnem felrobbanok erre félrehív engem külön,hogy megint folytassa a hülyeségeit.Én meg már tiszta ideg lettem.


Ignorálom,hiába.Senki nem kedveli,mindenkinek elege van belőle,azt csodálom már,hogy nem küldték el a többiek.


Meg a barátaimmal programot szerveztünk,házibulit egy másik városban.Ugye ahogy az előbb említettem akkor is tetszettem neki,az akkori barátnőmmel meg titkolnunk kellett előtte,hogy ne legyen féltékeny meg ne vergődjön.(nem ölelgethettük egymást előtte meg ilyenek)Jól kezdődött az egész,exem meg a barátaim többi része már a másik városban voltak,én emlékszem pár haverommal előtte így kicsit lógtunk a parkba,rollereztünk,deszkáztunk,vártam a másik haverommal a buszt,mert ugye vele mentem busszal,a többiek nem jöttek.Felszálltunk a buszra,mentünk is megérkeztünk,elkezdődött a buli erre meg ő is ott volt.És,hogy ne legyen féltékeny meg ne vergődjön ez miatt nem lehettünk kettesbe az akkori barátnőmmel.Egy ideig bírtuk,de már elegem lett meg neki is.Végül az volt,hogy fogjuk egymást kezét,állunk ott,vagyunk magunknak erre meglátta az a lány....na már kezdte a fesztivált,már így-úgy felvágja magát,ő ez,ő az,ment a fesztivál és az egész házibuli róla szólt,nem tudtunk ez miatt szórakozni a hisztije miatt,mindenki nyugtatta meg körülugrálta meg veszekedtünk egymással,tiszta cirkusz volt.

Hálistennek végül haza ment,az eleje meg a vége volt jó csak,mert nem volt ott.


Mit tegyek? Nem bírom elhinni,hogy valaki ennyire nem bírja észrevenni magát.

Mellé az is felb*sz,hogy mondogatja meg sajnáltatja magát,hogy ő így úgy megöli magát közben nem merné magát megölni holott senkit nem érdekel,mert tudjuk csak azért csinálja,hogy felfigyeljünk rá,figyelemhiányos.Van nem egy ismerősöm,akik képesek megölni magukat meg vagdosni a karjukat,de ők nem felszíneskednek ezzel,sőt még relytegetik meg titkolják.


17/f



2021. aug. 2. 02:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

1. Meg is indokolja miért akarja magát megölni?


2. Én szólnék a szülőknek


3. Beszélnék valahogy a fejével,hogy ne sirankozzon ennyit, inkább érezze jól magát,ha nem tudja akkor menjen haza

2021. aug. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Egyes


Azzal,hogy a szülei nem értik meg meg rosszul bánnak vele.


De most őszintén,kb milyen rosszul bánhatnak vele a szülei,amikor ő maga megmondta meg nekem is az apja,hogy az apja egyszer sem emelt kezet rá életében?Mondogatja,hogy az apja sz*r a fejére,meg is bírom érteni,mert őt se haggya ezekkel békén.


De engem nem érdekel,beszélek a többiekkel,megmondjuk neki mi van és nem tetszik neki valami el lesz küldve innen a francba.

2021. aug. 2. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!