Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit lehet egy ilyennel kezdeni?

Mit lehet egy ilyennel kezdeni?

Figyelt kérdés

Anyum nagyon rám van függve. Nem lakik itthon, kb 1.5/2 éve elköltözött. Azt mondja, hogy törődik velem, meg szeret. De hogy ha olyat csinálok, ami neki nagyon nem tetszik, egyből elveszti a fejét. Elkezd sírni, felhívni sírva a testvéremet, az apámat és stb... Hogy ha meg mondom, hogy én szeretnék a saját dolgommal foglalkozni, akkor meg azt mondja, hogy nyugodtan mondjam meg neki, ha azt akarom, hogy felkösse magát, meg hogy én az öngyilkosságba kergetek.

Nem akarok semmi mást, csak egy nyugodt életet, ahol nem zaklatnak 3 óránként, de ezt így nem tudom megvalósítani.


2020. szept. 13. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Egyszeru. Letiltod a számát, elveszed tole a kulcsot.
2020. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Addig örüljél neki, hogy valaki keres és foglalkozik veled. Hidd el nem jó úgy élni, hogy senki nem keres téged. Majd ha nem lesz anyád, meg senki nem fog keresni, akkor visszasírod, mennyire jó lenne, ha tudnál valakivel beszélni.
2020. szept. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
2es énis marhára örülnék neki, ha valaki napi szinten ömgyilkossággal zsarolna, ha éppen nincs kedvem a hülyeségeihez. Ez nem a szeretetről szól már.
2020. szept. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem a saját lelkiismeretfurdalása táplálja ezt a dolgot. Gondolom a szüleid kapcsolata megromlott és ezért költözött el. Azt viszont sajnálja hogy a gyerekeit is hátrahagyta, és túlkompenzálja ezzel a zaklatásba forduló túlféltéssel. Így próbálja tisztogatni a lelkiismeretét hogy ő jó anya, hiszen sokat foglalkozik veled.

Megoldást sajnos nem tudok.

2020. szept. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
7%
Inkább örülj neki, engem le se sz*rnak a szüleim, konkrétan levegőnek néznek.
2020. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ahogy az első mondja. Hiába az anyád, ha kattant és nem hagy élni.
2020. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sürgősen olvasd el Susan Forward Mérgező szülők c. könyvét, van benne ilyen fejezet mint anyukád, toxikus... Fent van neten is pdf-ben. Leírja, hogy mi ezzel a gond és hogy hogy kezeld megfelelően
2020. szept. 15. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!