Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Indokolatlan a frusztráltságom...

Indokolatlan a frusztráltságom? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem esti sulit, próbálkozok barátkozni, de nehéz. Van 1 társaság akikhez oda szoktam menni, de van 1-2 ember akiről úgy érzem, hogy nem bír. A társaságban mindenki csaj, én meg egyedüli pasi vagyok. 22 éves vagyok, a társaság elég vegyes, van idősebb is, 30-35 körül lehet, gyereke, férje van. Nem is ez a lényeg, de ez az ominózus 1-2 hölgy, ha én ott vagyok nem nagyon beszélnek, ha beszélnek is, velem nem, de megfigyeltem, hogy ha nem vagyok ott (távolból láttam Őket) akkor Ők is ugyanúgy beszédesek mint mindenki. Ráadásul az egyik 1x ki is nevetett valamit amikor kérdeztem valamit. Mit tehetnék? Ez engem zavar, nincs kedvem nagyon oda menni már hozzájuk.
2016. nov. 20. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
82%

Nem indokolatlan, szimplán megfelelési kényszerben szenvedsz.

Ha nincs kedved odamenni, akkor ne menj.

2016. nov. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem leírni, hogy nincsenek barátaim. Nem is nagyon értem az emberi kapcsolatokat, nincsen szociális érzékem.
2016. nov. 20. 15:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Szard le őket. Légy önmagad, ha rajtuk kívül jó a társaság, az a kettő ne űzzön el. Ha annyira utálod őket, hogy az elviselésük nem éri meg az egész társaságot, akkor hagyd ott őket mindenestől. Ezt te kell eldöntsd.
2016. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!