Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudnak emberek ennyi...

Hogy tudnak emberek ennyi frusztráltsággal és gyúlölettel élni?

Figyelt kérdés

Van egy Gumiszoba nevezetű -a szerző szerint radikális feminista- oldal aminek az üzemeltetője Angela Murinai. Még a szerzőnőnél megérthető, hogy gyűlöli a világot - pontosabban a férfiakat inkább-, mert előbb meghalt a férje, utána nagyon fiatalon a fia, de még így is vállalhatatlan amit művel ez a nő meg a követői a bejegyzések alatt... Csak az üres hisztéria és a kényszeres provokálás jellemzi az egész közösséget, ahol mindenáron meg akarják magyarázni, hogy mindenért a férfiak a felelősek. A legszánalmasabb az egészben, hogy amikor valaki elmondja a SAJÁT véleményét ami nem egyezik ezeknek a kétbites frusztrált majmoknak a lelkivilágával, akkor vagy cinikus, flegma és lekezelő módon odaböfögnek valamit (természetesen személyeskedéssel és nem érvvel) vagy pedig autómatikusan törli a hölgyemény a kommentet és megy a tiltás. A legrosszabb amikor egy nő fordul ellenük, mert akkor el van mondva buta p*csának vagy szuperanyunak vagy akármilyen gúny jellemzővel. Ez a tipikus ők tudnak mindent, mindenben csak nekük lehet igazuk blablabla.

ÉS szinte kivétel nélkül önti magából ezt a mocskot és düht a saját személyes oldalán is a többségük.


Általában Mérő Vera NTRTE oldaláról az alpári viselkedésük miatt tiltott csürhe vándorol át erre az oldalra, mert itt megengedett az ilyen közönséges viselkedés. Mindenesetre én csak jót nevetek rajtuk, mert az oldal életében nem veszek részt csak szemlélő vagyok.


A kérdés: Hogy? Hogyan képes valaki ennyi gyűlölettel együtt élni? Mi veszi rá arra, hogy minden egyes nap, minden egyes bejegyzés alkalmálmával odaböfögje az internetre azt a moslékot? Vagy hogy minden egyes ártatlan dologban a rosszat lássa és provokálja a másikat?

A lelküket próbálják meg ezzel nyugtatgatni, hogy nem a saját hibájuk, hogy nem lett belőlük sikeres ember?



2021. aug. 3. 21:57
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Ja igen nem egyszer volt hogy véresre vertem az okleimet és utána tiszta seb lett (persze sosem tort el de egyszerűen nem tudtam mint kezdeni a duhommel és jobb volt így mint bent tartani és elnyomni!)
2021. okt. 20. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
@10,11 Nagyon nagyon sürgősen menj el egy pszichológushoz. Kérlek.
2021. okt. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
12 köszi nem kell… ez jelenleg egy olyan dolog amit nem a pszichológus tud kezelni! Csak azért mert elmegyek a probléma továbbra is meg marad a pszichológus annak való aki nem ismeri magát de meg akarja ismerni magát
2021. okt. 20. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!