Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegek mennyire békések?

A melegek mennyire békések?

Figyelt kérdés

2021. aug. 4. 11:45
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

20: ezek mindössze fél éves sztorik.

Előtte 25 évig miért kellett?

Nem gondolod, hogy esetleg túltoljátok a bicajt és azért kaptok törvényeket a nyakatokba?

2021. aug. 4. 22:09
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
#21, én nem vagyok homoszexuális, de már évek óta hallok sztorikat arról, hogy békésen, kézen fogva sétáló meleg párokat köpnek le vagy bántalmaznak az utcán stb. Idén a hírekben is szerepelt néhány ilyen. Meg az is, hogy sok homoszexuális pár nem mer nyilvános helyen mutatkozni emiatt, nem érzik magukat biztonságban. Ez szerintem nincs jól így, és teljesen indokolt tiltakozásokat szervezni miatta.
2021. aug. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22: ilyen sztorikat én is hallok, sőt több olyat ismerek, akik szintén hallanak ilyen sztorikat.

Igaz, hogy látni még egyikőnk se látott, de még meleg párt sem, akik kézenfogva mentek volna - bár ez nyilván azért van, mert félnek, hogy a homofób magyarok szanaszét köpdösik őket.

2021. aug. 4. 23:40
 24/24 anonim ***** válasza:
72%

Nem pesti vagyok. De akiket ismerek teljesen normálisak.

A pride az utóbbi időkben nekem inkább tűnik hátráltatótényezőnek mint sem segítené a mozgalmat.


Személy szerint, a férfit női ruhában csak és kizárólag jelmezpartykon tudtom elfogadni és a nemváltó műtétet sem csipázom. Mégpedig azért mert a sztorikból amiket a nemváltókról hallottam6találtam, szinte mind öngyivel végződött...szóval igazából ez az amiért nemet mondok erre a műtétre.

A női viselet is sokat változtak, nadrágosak lettek, s ritkán hordanak szoknyát. Szóval a transzinak sem kéne túltolnia, kihúzza a szemét, minimál smink azt csá. (nőknél is sokszor az a szebb)

S nekem úgy tűnik, hogy ezek az emberek túltolják, konkrétan a polgárpukkasztásra mennek, majd sírnak, hogy sikerült....Mellette ellenszenvet keltenek azok felé is kik normálisan élnek a világban.

Manapság szerintem a "negatív megkülömböztetést" igazából a val disney-s viktoriánus tesztoszteronnal fűtött királynőinek köszönhetjük. S nem a heterók bummer hozzáállásának, bár az is benne van.


Ezt a sokszor felhozott, megkülönböztetést személy szerint nem értem. Nálunk ebből nincs probléma. A bi és a meleg barátot is elfogadtam meg azért elég sok barátjuk volt. A meló helyen sincs fikázva az aki meleg. Az az ő dolga, az ő identitása, az amit csinál az legyen jó és kb ennyi. Ugyanúgy beszélgetünk, iszogatunk mint mindenki mással.

Jó lehet van aki ezt nehezen fogadja el, szokatlannak tartja, vallási vagy erkölcsi okokból, de a csorda szellem miatt vagy sodródik a csapattal vagy lemorzsolódik.

2021. aug. 5. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!