Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondolsz a hajléktalanokról?

Mit gondolsz a hajléktalanokról?

Figyelt kérdés
2021. aug. 4. 14:13
A kérdező szavazást indított:
Sajnálom őket es segíteni is szoktam.
Sajnálom őket, de nekem sincs miből segítenem.
Semleges, csak elmegyek mellettük.
Nem sajnálom őket egyáltalán, saját magukat jutatták oda.
Van akit sajnálok, és van olyan akit egyáltalán nem.
43 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
72%
Sokan vannak akik a rossz párkapcsolat miatt kerültek az utcára.
2021. aug. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Régebben a lakásmaffia miatt is sok eset volt, manapság nem tudom van e még ilyen.
2021. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
azt gondolom róluk, hogy kicsit túlzásba esik a nép a nagy empátiával... bécsben élek, itt pl pár hónapja újítottak fel egy teret teljesen, telerakták cuki kis piros padocskákkal meg székekkel, és erre a nagyon empatikus hisztigépek elkezdtek aláírást gyűjteni, hogy tegyék vissza a régi padokat, mert az újak direkt olyan dizájnúak, hogy ne lehessen rajtuk részegen fetrengeni egész álló nap... én inkább örülnék, hogy adófizető polgárként végre használhatom az ülőalkalmatosságokat a városban, és nem valami koszkupac fészkel rajzuk hetekig.
2021. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
34%
Azt gondolom, többet kellene nyújtaniuk. Akkor hajlékonyak lennének ők is.
2021. aug. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én azt gondolom ilyenkor, hogy hú basszus én soha nem akarok hajléktalan lenni. Ilyenkor mindig belegondolok abba, hogy milyen lenne ha én lennék hajléktalan pfu, ilyenkor adok hálát azért, hogy ha más nem, de legalább van tető a fejem felett és parizeres szendvicsre mindig telik :D
2021. aug. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%

Miután láttam izomsorvadásos embert ambiciózusan dolgozni, ahogy erejéből kitellett, azót egészséges de rossz helyzetű ember nem tudok sajnálni. Ha beteg még megértem (hiszen könnyített munkával nem buztos hogy keresel annyit amiből fenntartod magad), de az hogy 0-24 kint ül az utcán, nonszensz.

Tudom hogy nehéz. Tudom hogy mennyi nehézséggel jár ez. A papírok, munkakeresés hontalanul. Mindent meg is értek. De valami alja munka mellett ingyenes okj, és annyi.

Senkinek nem könnyű. De dolgozni és tanulni mindig lehet. Mondom, a betegeket sajnálom mert nem kapnak megfelelő támogatást, de aki tehetne érte és nem tesz, azt nem tudom sajnálni...

2021. aug. 4. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

3-as!

A Franz-Josef Bahnhofnál a Billánál tanyáznak magyar csövik.

2021. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!