Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem bírom elviselni az emberek...

Nem bírom elviselni az embereket akik körbe vesznek más is érez így?

Figyelt kérdés
Egyszerűen elegem van az emberekből akik körbe vesznek mert a legtöbbje önző dög csak a saját érdekeit nézi a gyengébbeket meg eltapossák. Az sem tetszik hogy manapság mindenki csak a pénzt hajtja az motiválja az embereket. Irritálnak a zala megyeiek de főleg azok akik itt laknak ahol én. Mihelyt kimegyek az utcára már elkap az undor és ha meglátok egy olyan embert aki nem szimpi szívem szerint szemközt tudnám köpni. Utálom azt is hogy köszönni kell mindenkinek mert ha nem akkor megszólják az embert hogy még köszönni se tud és egyből azzal jönnek hogy nagyképű vagy. Vagy csak falu helyen veszik ennyire figyelembe hogy ki az aki köszön és ki az aki nem? Ja meg a mai fiatalságról nem is beszélve na azokat aztán nagyon utálom fel tudnám akasztani őket. Nagymenőnek érzik magukat a kis taknyok több száz ezer ft os telefonjaik vannak tízen évesen már a pasiznak és nagy a szájuk. Engem kifejezetten irritálnak a fiatalok bár én se vagyok öreg 33 múltam de akkor se vagyok ilyen sose voltam. A mai lányokaz nagyon utálom játszák magukat de nem tudom mire. Utálom az embereket egyszerűen nem bírok elviselni magam körül senkit még a saját testvérem is szemét velem szemben. Kegyetlen világot élünk én nem találom a helyem. Más is szokott így érezni ahogy én?Nekem pl ezért nincsenek barátaim mert nem találok hozzám hasonló gondolkodású embereket.
2021. aug. 4. 15:27
 1/7 Girlll3 ***** válasza:
Én se szeretem az embereket. Ők se engem. Rosszindulat van bennük.
2021. aug. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én mostanában tartok ebben az állapotban. Egy évig reménykedtem, gondolkodtam, hogy az emberekben van jó tulajdonság, mindannyian mások vagyunk.

De nem:

Minden ember szinte ugyanaz, ugyanolyan. Lehet, hogy valaki a matekban jó, más a vallásban, de a lényeg, hogy ugyanolyan ember egyikünk is, mint a másikunk. Én a különöst, az eltérőt kerestem sokáig, de rájöttem: ilyen nincs.

2021. aug. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt minden rosszindulat nélkül írom de neked ebben a legtöbb bajod valószínűleg magaddal van.
2021. aug. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ajánlom a KOLOSTORT !
2021. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Folyamatosan ezt érzem, én inkább kilépek ebből az életből.
2021. aug. 4. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5 ös szívem szerint én sem élnék már nagyon elegem van mindenből :(
2021. aug. 5. 06:40
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen,igen.
2021. nov. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!