Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondolkoztatok már azon, hogy...

Girlll3 kérdése:

Gondolkoztatok már azon, hogy mennyit érhettek?

Figyelt kérdés
Munkaerőpiacon beárazzák az embert. Otthon is elkönyvelik valaminek. A környezet is folyton értékel valamilyenre. A külsőt, a megnyilválusáid, a tudásod, kereseted alapján mindig, folyamatosan értékelnek. Miben rejlik szerintetek az emberek értéke igazából?

2021. aug. 4. 18:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Az biztos, hogy nem a környezet határozza meg az ember értékét. ;)
2021. aug. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen hülyeség nem jutott még eszembe
2021. aug. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
nyolcvan kiló ehetetlen hús ára
2021. aug. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
én csak 51 kg hús árát
2021. aug. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Az omladozó házban pózoló, az élet iskoláját (félig-meddig) kijáró emberek érnek a legtöbbet itthon.
2021. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez igenis érdekes kérdés. Sok szempont alapján lehet értékelni önmagunkat,de sosem szabad, hogy mások negatív perspektívájából tekintsünk magunkra. Attól, mert esetleg valaki nem tart téged értékesnek, még az vagy. Emellett egyáltalán nem biztos az, hogy mindenkiből az első 20-30-x éve alatt jön ki a legnagyobb értéke, tehetsége. Az egész életünk egy fejlődés. A gyümölcsfát sem vágod ki 1 hónap után, mert nem hajtott még termést. Ha kell, éveket vársz rá. Magunkkal szemben is türelmesnek kell lennünk.
2021. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
15 tevét érek :D
2021. aug. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amit a macskam szemeben latok. Isten vagyok.
2021. aug. 4. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!