Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Massal is van/volt ilyen?

Massal is van/volt ilyen?

Figyelt kérdés
24 eves srac vagyok. Mostanaban talaltuk meg a regi csaladi es baráti kazikat az elmult 20 evbol es elkezdtuk oket digitalizalni. Jo sokat megneztunk, nagyon jo volt. Majd rajottem hogy a regi telefonjaimon is biztos sok sok emlek van szoval azokat is lementettem es vegigneztem. Azonban elkezdtem eszrevenni magamon hogy mennyire is hianyzik sok sok minden. A gimi. A nyarak. A barati osszejovetelek stb stb. Moatanaban allandoan ezeket a kepeket viseokat nezem es megfajdul a szivem mert annyira hianyzik ez az idoszak, a tizenéves énem. Visszaakarnek menni a múltba. Ujra megelni ezeket. Olyan szomoru vagyok mostansag mert mindenrol valami regi dolog jut eszembe. A szobamrol pl az hogy ott bujkaltunk egy nagyon jo baratommal. Es lejatszom a fejemben a szitiaciot. Es ezekhez hasonloan mindenhol ezt teszem. Ahol nem ott meg ujra nezem a kepeket. Ha meghallok egy regebbi zenet akkor is szomorkas leszek mert hiányzik ez a sok minden. Olyan mintha egy nosztalgoa bomba robbant volna bennem es nem akarnek felnoni. Meg szeretnek ilyeneket atelni es ujra kisebb lenni. Imadom a csaladom es jo kozegben elek. Parom is van 2 eve. De mostanában lefekves elott is az emlekeket bujom es zakatol az agyam. Ugy hiányzik minden. Amik regen tortentek. Sírni is tudnek biztosan miatta. De addig meg nem jutottam el :D mi tortenthet velem? Massak is volt ilyen?

2021. aug. 5. 00:32
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
27 vagyok, tavaly vettem egy HDD-t amire mentegettem a videókat. Belenéztem némelyikbe, de nekem is sírhatnékom van. A legnagyobb gond hogy nagyon felgyorsult az idő, pik pakk és vége az egésznek.
2021. aug. 5. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem vagy teljesen boldog, valami űr van benned, túlzásba vitted a vissza emlékezést is, ezért az agyad felidézi a boldog emlékeidet, amikor jól érezted magad. Te vissza vágyódsz, sőt, direkt gondolsz vissza, ezzel elérve, hogy a jelenben továbbra se találd meg a helyed.
2021. aug. 5. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
En is igy erzem. Az elmult 5-6 evem olyan kis semmilyen volt ha azt nezem elotte mik voltak. Vege a gyermekkoromnak es ez frusztral es egyben szomoruva tesz
2021. aug. 5. 00:45
 4/6 anonim ***** válasza:
80%
Első vagyok. Hát nekem nem volt jó szinte soha semmi. Úgy érettségiig oké volt minden, aztán azóta megbolondultam, fogalmam sincs mi történik.
2021. aug. 5. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez idővel -én úgy tapasztalom- egyre erősebb lesz. Én most 29 vagyok.


Érdekes pszichológia lehet ez mögött. De szeretem. A zene is egy nagyon jó út ehhez... nem véletlen, hogy a retró hangzásokat mindig újra előveszik.

2021. aug. 5. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én tudom mit érzel. Amióta gyerekem van, azóta tudom magamban újra átélni teljesen a játékokat, az örömöt, ami régről fakad. Egyszer ha szeretnéd neked is lesz, mellette "legálisan" lehetsz újra gyerek egy kicsit :)
2021. aug. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!