Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Téged hogyan érintett lelkileg...

Téged hogyan érintett lelkileg mikor megtudtad hogy véget ér a Barátok Közt című sorozat?

Figyelt kérdés
Sajnálod, vagy esetleg örülsz neki? Nem vagy miatta szomorú?

2021. aug. 5. 21:26
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%
A másik, aminek nagyon örülök majd, pezsgőt is bontok, majd ha a szerencsekerék is végez ér. Azt is igy elrontani. Nehogy legyen valami értelmes a tévében.
2021. aug. 5. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

A kezdetektől néztem Konta Barbara miatt, utána Farkasházi Réka miatt. A történet sosem kötött le.

Aztán akik miatt néztem elhagyták az utcát és akkor vettem észre, hogy tulajdonképpen mit nézek. Zsófi ide oda ugrál barta és.miklós péniszéroáől le, aztán zsuzsa meg miklós péniszére. Olyan gyenge és érdektelen történet volt. Aki nézte a színészek szerrtete miatt tette.

2021. aug. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Soha az életben nem láttam egyetlen epizódot sem. Úgyhogy nem lesz rám drámai hatással a vége. Nem kapcsolok ugyanis TV-t már vagy 20 éve.
2021. aug. 6. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
#13 Èn egy rèszre emlèkszem a 90-es èvek vègèről, anyukám nővère volt nálunk ès ő nèzte mindig. Egy nagy szobába vagy nappaliba volt beborítva egy futónyi homok, ès csipesszel számolták hogy hány szem. :D
2021. aug. 6. 13:07
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Fellélegeztem! Megszabadultam egy olyan jellegű traumától, mint amilyet valaha a "Dallas" filmsorozat vetítésekor éreztem - péntekenként. Erről azonban érdemes annyit tudni, hogy akkor klasszisokkal kevesebb tv-csatorna volt és arra a filmre nagyon igaz volt a sorozatot jellemző észrevételem, mely szerint "Se eleje, se tartalma, se vége!" Ha ehhez hozzáteszem, hogy azóta hatványozottan sokkal több hányadékot ("reklám") fröcsköltek ebbe a turhába (is), ami még inkább rontott a megítélésen, akkor sejtheted, hogy mit éltem meg!
2021. aug. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
61%
Nagyon szomorú voltam
2021. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Már régóta nem néztem, szóval nem érintett meg. De anno néztem sokáig.
2021. szept. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én úgy álltam hozzá, hogy semmit sem lehet örökké csinálni, ennek a sorozatnak is egyszer véget kellett érnie. E' van.
2021. szept. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Meglepődtem, hogy még értesülök róla valahonnan.


De már nagyon régóta nem néztem (kb. 2015. december 22. lehetett az utolsó ilyen alkalom.)


Kb. 2000. nyara óra utáltam, egyre jobban. Azelőtt még érdekelt és úgy-ahogy értékeltem.

2021. szept. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nem tudok túljutni rajta,hogy vége lett. Nem tudom elengedni,ez így már nekem nem élet. Csak nem merem megtenni az öngyilkosságot ez a baj. Nem vicc. Tényleg nem tudok élni nélküle,előbb utóbb valószínűleg tönkremegyek ettől.
2021. okt. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!