Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érezte magát rosszul...

Más is érezte magát rosszul mikor betöltötte a 18 at?

Figyelt kérdés
Én azt érzem hogy elmulasztottam sok dolgot, mostmár nem tudom bepótolni azokat, nem bírom elhinni hogy 18 vagyok, kapuzárási pánikom van.

2021. aug. 7. 13:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj a 20 még rosszabb lesz, a 30 még rosszabb, 40nél már azon gondolkozol hogy de hülye voltál hogy 30 évesen öregnek hitted magad, 50 évesen már szivesebben lennél 40, 90 évesen meg már az 50 évesek kis dedósok :D
2021. aug. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy nem értem 18 évesen miről maradtál le? Szűz csajod már esélyes hogy nem lesz, de azért azt ki lehet bírni
2021. aug. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Legkevésbé sem, akkor nyílt meg az élet előttem, láttam már a kiutat az iskolából, és döntöttem végre egy csomó dologban aminek lett súlya.
2021. aug. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Úgy mondja, mintha már 40 éves pasi lenne, aki még mindig az anyjával él...

18 évesen még csak törvényileg vagy felnőtt, gyakorlatilag még gyerek vagy!

Tele kell, hogy legyél tervekkel, álmokkal! Rengeteg barátodnak kell lennie, akik soha nem hagynak békén hétvégente, hanem azzal zaklatnak, hogy: "Gyere, haver! Megyünk bulizni szombaton! "Gyere, megyünk a Balcsira! Jönnek Zitáék is!" "Gyere, menjünk inni a többiekkel! Ne ülj már otthon!"

Csajról csajra járhatsz még! Ne legyél már olyan, mint kiégett negyvenes...

Előtted még az élet! Emberek milliói helyet cserélnének veled, csak hagy legyenek újra 18 évesek!

2021. aug. 7. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Ja, en fiatalon depresszioztam, utaltam a bulikat, hiaba tetszettem volna a fiuknak, szuz voltam es szerelmes stb. Kesobb normalis eletem lett, de ebbe az is beletartozik, hogy motorozas, buli, haverok, minden. De a kapuzarasi panik menopauza elott elkapott. Es majdnem harminc evvel fiatalabb pasikkal tarskereson ismerkedtem, es nem a ven hulye voltam, hanem idoutaztam. Nehany nagyon szep, emlekezetes fergeteges egyejszakasban megeltem azt a filinget, ami kimaradt. A szuzessegem nem akkor vesztettem el, mikor elvesztettem, hanem otven fele egy egyetemistaval.

Sosem keso. Amugy ket evre ra az idogep a jelenbe visszahuzott, de akkor es ott meg a tobbiek is ugy kezeltek, mintha egyidosek lennenk. Varazslat volt.

Ja, es plane akinek nincs kisebb gyereke, az ujra szabad es fiatal lehet, orultseg, barmi a sirig tart.

2021. aug. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Nekem a születésnap nem volt ilyen. Igazából nem akkor érzek így, hanem mikor tapasztalom, hogy velem nagyjából egyidős ismerőseim mi minden olyat letettek az asztalra (nem anyagi javak, hanem eredmények tekintetében), aminek én a közelében nem járok. Hogy mennyivel hasznosabban eltölthettem volna az időt. Tudom, ez egyfajta irigység, de legalább nem a sárdobálós fajta. Csak gratulálni tudnék nekik.


A 14. hozzászólónak jelezném, hogy nem mind barátok, akikkel hétvégente bulizik az ember, szerintem érdemesebb havernak nevezni őket. És csajról csajra járni se kötelező, ha van egy, akivel tartósan jól érzed magad és nem vagy túl kalandvágyó.

Tégy úgy, ahogy jónak látod.

2021. aug. 16. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!