Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudom leküzdeni ezt a...

Hogyan tudom leküzdeni ezt a problémám? 17F

Figyelt kérdés
Hétköznapi életben nem ér sok inger meg kell valljam , nincsenek igazi barátaim , nincs barátnőm. 2 hetente egyszer elmegyek valahova szorakozni es annyi. Na most az utóbbi időben jött egy olyanom hogy mindig nagyot akarok mondani , amin az emberek csodálkoznak vagy amit irigyelnek. Az ingertelen , kissé unalmas eletemet probalja az elmém ezzel kompenzalni masok szemeben? Miért akarok tudat alatt többnek tűnni mint ami vagyok? Tudatosan folytom mindig magamba az efféle megnyilvanulásaimat és mondandóimat amiket az agyam generál, többnyire sikeresen , tehát nem hazudozok össze vissza. De valahogy gyökeresen el kéne űznöm ezeket a gondolatokat. Főként akkor jön ez elő ha távolabbi isemrőseimmel beszélek (ilyen gondolatok ,hogy hazudjak ,hogy milyen lányokkal beszélgetek, milyen bulikba járok, milyen társasági életem van, többnyire a gyengeségeimben akarnék túlozni mindig) Soha nem voltam ilyen , szerénynek mondanám magam de most valahogy ilyen dicsekvős énem akarna feltörni
2021. aug. 8. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Mindjárt itt a suli, majd nem lesz időd ilyeneken agyalni.
2021. aug. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
52%
Gondolj arra hogy így csak rosszabb lesz, nem szerezhetsz barátokat illetve elveszítheted őket, próbáld meg önmagadat adni
2021. aug. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
70%
Mi lenne ha jobb program híján tanulnál mint a gép, elvégeznél egy jó egyetemet, aztán amikor már tele vagy pénzzel megélnéd azokat a kamukat amiket most megálmodsz?
2021. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!