Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak incel ismerőseitek?

Vannak incel ismerőseitek?

Figyelt kérdés
Milyen velük az élet és a mindennapok?

2021. aug. 10. 21:08
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
94%
Nekem egy volt-osztálytársam volt olyan, mint ahogy mostanság az inceleket jellemzik. Baromi beszűkült látásmódja volt, de minden területen, folyamatosan tombolt benne a feszültség, mindig a környezetet okolta a saját nyomora miatt és perszehogy csak a hiperszuper legjobb csajok kellettek volna neki, akik tökéletes alakkal rendelkeztek, márkás ruhákban járnak. Volt egy csaj, aki azzal utasította el, hogy már van barátja, erre ő meg akarta verni a srácot. Egyzser rákérdeztem, hogy miért pont az ilyen gazdag apuci kislánya típusú csajok után fut, erre az volt a válasza, hogy ő is szokott néha talpig nike-ba öltözködni, miért ne akarhatna ilyen csajokat? Az a gond, hogy a beszűkült látásmódja mellett nagyon makacs is volt, kötötte az ebet a karóhoz, ami miatt egyre megkeseredettebb lett. Az ilyenen tényleg nehéz segíteni... komoly gondok vannak.
2021. aug. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
96%
Nagyon durva, de nekem egy gazdag incel ismerősöm is van. Tele volt mindig is frusztrációkkal, kicsit borderline, kicsit mániákus, de ezeket a tulajdonságokat jól tudta kamatoztatni az üzleti életben. A csajok viszont sehogy se tudtak összejönni neki. Elkezdett prostizni, de azok is csak lehúzták, mivel látták, hogy mekkora gyengéje a csinos nők. Egy nő se akart tartósan mellette maradni, mert rögtön látni, hogy hiába a jómód, mit vennének a nyakukba. Persze ő a világot hibáztatja, meg a környezetét. Minden szar, mindenki hibás, csak ő nem. Mikor mondtam neki, hogy nem érzem, hogy nagyon képes lenne empátiára, erre az a válasz, hogy nem igaz, mert rengeteg hátrányos helyzetű családot támogatott vagy hajléktalanokat segítő szervezetet és ez igaz is. Közben meg hisztizik, hogy igazságtalan, hogy nála sokkal rosszabb anyagi helyzetben és képességekkel rendelkező férfiaknak van családja, neki meg nincs. Mostanában nem hajlandó tisztálkodni, mert, hogy nincs miért. Egyszer egy lány megmosta a haját és azóta az a heppje, hogy csak úgy mosna hajat, ha azt egy csinos lány csinálja, mert az életnek csak így van értelme. Reménytelen a pasas…
2021. aug. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

#19

Akkor még sem nézel ki elég jól!

Azt hogy a közvetlen környezeted miket mond, ebből a szempontból nem túl releváns.

2021. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Klasszikus értelemben nem vagyok incel, de sok dologban kétségtelenül igazik van.
2021. szept. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Bátyám. De neki egyeb bajai is vannak, bár papírja nincs róla, de mintha lenne egy enyhe autizmusa. Dühkezelési gondjai is vannak és nehezen letesít kapcsolatokat. Szerinte mindenki hülye, csak ő okos -_-

Nehéz vele, mert ingadozó a lelki állapota. Volt pár nője, de mind furcsa volt és egy se maradt vele 1 hónapnál tovább.

2021. nov. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Kérdező kihagyott még annyit az incel fogalomból,hogy ők utálják a nőket.

A sikertelenség még nem incel.

2021. nov. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!