Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi volt a legijesztőbb gondolt...

Mi volt a legijesztőbb gondoltátod?

Figyelt kérdés
Ami téged legjobban megrémített.

2021. aug. 11. 00:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
gondo mi?
2021. aug. 11. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
*gondolatod
2021. aug. 11. 01:03
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok gyilkos 25 évesen még biztos nem gondolta, hogy ő egyszer ölni fog, így lehet egyszer belőlem is az lesz. Amikor ezen komolyabban elgondolkodtam elég ijesztő volt.
2021. aug. 11. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
2021. aug. 11. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresek a kényszergondolataim az OCD-m miatt, szóval az évek folyamán már "akartam" megfojtani az alvó nagymamámat párnával, halálra kínozni a macskáimat, hasba rúgni terhes nőket, áram alatt lévő hajszárítóra vizet engedni, kést döfni a gyomromba és/vagy torkomba, egyéb válogatott módokon kárt tenni magamban vagy másokban. Persze ezek nem a vágyaim valójában, éppen ellenkezőleg: rettegek attól, hogy egy napon valami átkattan az agyamban, és elkövetek hasonlót erős, a józan eszemen felülkerekedő belső késztetés hatására. (Tudom, ez nagyon furcsán hangozhat annak, aki sosem tapasztalta.)
2021. aug. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor autót vezetek néha arra gondolok h neki hajtok valaminek szándékosan, de persze nem akarok, de mindig félek, hogy megcsinalom. Másokkal beszélgettem erről és tökre meglepett, mert más is beszámolt erről 🤨
2021. aug. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nemtudom. Egyszer bekapkodtam magamba egy csomo gyogyszert es meggyozodesem volt, hogy nem ebredek fel. Eleg ijeszto volt belegondolni az egeszbe, igy utolag. Altalaba veve a legijesztobb az, amikor tudatosul bennem, hogy elveszthetek valakit, akit szeretek. Na meg a vilagbeke.
2021. aug. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Néha eszembe jutnak hogy szivattak középiskolában, és elképzelem ahogy halálra kínzom a zaklazóimat, de előtte a szemük láttára a gyerekeiket.

Megrémíszteni nem rémíszt meg a gondolat, csak ez kb a legdurvább amire gondoltam már

2021. aug. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően embergyűlölő vagyok. Tehát az embert, mint olyat, gyűlölöm. Jó embernek pedig nagyon keveseket tartok. Értékesnek is, bár az értékességről eleve másképp vélekedem.



Nyilván vannak kivételek, akiket nem gyűlölök, sőt, illetve ha új közegbe kerülök, igyekszem ezt elhessegetni és nyitott lenni.


A boltok és a közlekedés a legnehezebb a számomra. Egyfelől ott rettentő sok ember van. Másfelől általában nem logikusan, hanem ösztönből cselekednek. Jellemzően a többség se másra, se magára nincs tekintettel, feltart, aurámba tolakszik, baromira nem úgy csinálja a dolgait, hogy az minél gördülékenyebb legyen mindenki számára. Sok az aggresszív, önző megnyilvánulás is, például amikor szemből nem engednek el vagy a bringaút közepén kóválygó gyalogos beszól a csengetésre, a kanyarodó autós nem engedi át a már úttestre lelépett gyalogost stb.



Nos közlekedés közben, boltban voltak már többször is olyan gondolataim, amitől később megijedtem, hogy ha ez a szituáció éppen rossz élethelyzet miatti szenvedéssel fog párosulni nálam, akkor mekkora eséllyel csinálok olyat, ami miatt börtönbe kerülök.



Félre ne értsetek kérlek, komolyan, de ilyen szinten örülök a válaszokat olvasva, hogy nemcsak bennem fogalmazódnak meg olykor gyilkos gondolatok.

2021. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Egy időben nagyon rákattantam a sorozatgyilkosos thrillerekre. Egy idő után elkezdtem azon gondolkodni, mi lenne, ha én is sorozatgyilkos lennék, azon gondolkoztam mit kellene csinálni ahhoz, hogy ne kapjanak el.

Természetesen soha nem tennék semmi ilyesmit, a legkisebb pók halálától is bűntudatom van :D

2021. aug. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!