Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is érzi úgy, hogy nincs...

Más is érzi úgy, hogy nincs igazi személyisége, egyénisége?

Figyelt kérdés

2021. aug. 1. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Így érzek
Nem így érzek
34 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem hogyha ebből mutatnék akár egy részt is, nem tudnék senkivel beszélgetni.
2021. aug. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbben szerintem pont fordítva vannak, főleg a fiatalabb korosztály. Azt hiszik, hogy különlegesek, hatalmas, magával ragadó személyiséggel, közben pedig mind ugyanolyanok. Külsőleg is.
2021. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nagyon egyedinek érzem magam.
2021. aug. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen. Úgy érzem, hogy folyamatosan csak megjátszom magam, és nem őszinte a viselkedésem, ha megerőltetem magam, akkor ugyan képes vagyok bárkihez és szinte bármilyen helyzethez igazodni, sokszor jó érzékkel kitalálom, mit akar a másik ember hallani, stb., de az egész inkább tanult és begyakorolt, nem pedig ösztönös és őszinte.


Sokszor azt érzem, hogy csak másolom, vagy imitálom a többi embert, szerepeket játszom, és eközben fogalmam sincs, milyen vagyok én valójában.

2021. aug. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Erről a kérdésről most az a kép jutott eszembe, amin mutatnak 5 lányt hátulról, mindegyiken ugyanolyan csizma, nadrág, kabát és sapka, és a kép alá az van írva, hogy "egyedi vagyok"...
2021. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5 ettől még lehetnek egyediek, csak nem az öltözködésükben. Különben meg ha a világon csak 4 ember van, aki hasonlít rád, akkor egészen különleges vagy.
2021. aug. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2021. aug. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit egybe csúsztak a dolgok a felsőbb válaszolónál. Minden ember megismételhetetlen. Egy pontosan ugyanolyat, mint te nem fogsz találni, akkor sem, ha a tömeg után mész, és divatban követed a barátaidat. Attól a belsőd még különbözni fog tőlük. Szerintem olyan sincs, hogy valakinek ne lenne semmilyen személyisége. Mindenki gondol valamit a világról, van egy beszédstílusa is, különböző dolgok történnek velünk életünk során, amik formálják a személyiséget. Viszont nekem is volt már szerencsém találkozni olyan emberrel, akinek szinte semmilyen személyisége nem volt, úgy éreztem, mintha minden mozdulatát és megnyilvánulását másolná valakiről. Semmi egyediséget nem találtam benne. Szóval amellett, hogy megismételhetetlen minden egyes ember, lehet olyan, hogy valakinek a személyiségfejlődése megreked egy bizonyos szinten.
2021. aug. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!