Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Ti szoktátok...

Lányok/nők! Ti szoktátok mondani a párotoknak vagy férjeteknek ha épp mentek tampont vagy betétet cserélni?

Figyelt kérdés
Amikor megvan a mensitek és egész nap a barátotokkal, párotokkal, vagy férjetekkel vagytok valahol, ti szoktátok mondani, (pl. nem célirányosan) hogy ki kell cserélni a tampont vagy a betétet? Volt már olyan h mondtátok? Vagy ilyenkor hogy oldjátok meg ha gyakrabban kell mosdóba menni?

2021. aug. 12. 16:09
1 2 3
 11/23 Metionin ***** válasza:
75%
Nem, miért kellene bejelenteni?
2021. aug. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
66%

Minek mondani? Úgy is tudja mikor jön meg.

De nem is tabutéma, nincs ebben semmi, ugyanolyan mint amikor pisilni mész.

2021. aug. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
76%
Maximum akkor, ha például indulunk valahová, hogy számoljon a plusz idővel.
2021. aug. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
Mi nem számoljuk, ki hányszor megy vécére.
2021. aug. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
71%

Mit kell ezen "megoldani?" Eleve nem járok ilyenkor sem félóránként mosdóba, hogy feltűnő legyen. Arról mindig tud, amikor megjön, mert egyrészt első nap fáj a hasam, másrészt meg akkor más szempontból is békén kell hagyni. :) De ilyen részletekbe menően, hogy megyek tampont cserélni, ki kíváncsi rá?

18 éve vagyunk együtt, ebből 14 éve házasok, ennyi idő alatt biztos előfordult már olyan szitu, hogy mondanom kellett, mert mondjuk kezdtem átázni vagy ilyesmi, de őszintén szólva nem emlékszem, nem lényeg. Napi x számú tamponcserét viszont nem fogok bejelenteni, ahogy ő sem jelenti be, ha vécézés után kitörölte a fenekét.

2021. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
91%
A párom mindent jelent én pedig vezetem Excel táblázatba. Amikor van időm pl. hétvégén akkor kiértékelem.
2021. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, engem nagyon érdekel, ez a kérdés hogy merült fel benned.
2021. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
40%
Tudja mikor van meg, és ha azt mondom, hogy muszáj elmenjek a wc-re most azonnal, akkor tudja miért.
2021. aug. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
51%
Nem szoktam mondani, szerintem tudja. Csak nem hülye. Ha rákérdeznek megmondanam mert nincs ebbe semmi szégyellni való. Lehet olyan előfordult már,hogy hosszabb utra mentünk pl nyaralni és szóltam hogy álljon meg mert wcre kell mennem. De azt nem tudom hogy mondtam e hogy miért de a kedvedert megkérdezem. Nagyon szeretünk satrazni, és a kapcsolatunk elején el akart menni, akkor meg nem voltunk házasok, akkor el kellett mondanom, hogy én ezért akarok most inkább szállodába menni. Nem volt ciki nem is beszéltünk róla tovább hanem szállodába mentünk.
2021. aug. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
64%

Alapból tudja, hogy mikor van meg nekem.

Nem lakunk még együtt, de ha olyankor nálunk van pl akkor csak annyit mondok mint minden alkalommal; hogy elmegyek a mosdóba. Mivel ilyenkor az én szobámban vagyunk és mi pl mind a ketten mondjuk a másiknak; hogy na most hová lépünk le. Nyilván nem kell részletezni ki mit fog csinálni a mosdóban. De ha valahol máshol vagyunk akkor amikor megvan akkor meg szimplán szólok neki, hogy pl most már keressünk egy mosdót mert cserélni kell. Most nincs ebben semmi. Nem tudom miért kérdezted, de ha azért, mert nem mered mondani neki, hogy megvan vagy akármi akkor még nagyon fiatal lehetsz/ lehettek. Ez egy természetes dolog, nincs benne semmi.

2021. aug. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!