Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok/nők! Ti szoktátok...

Lányok/nők! Ti szoktátok mondani a párotoknak vagy férjeteknek ha épp mentek tampont vagy betétet cserélni?

Figyelt kérdés
Amikor megvan a mensitek és egész nap a barátotokkal, párotokkal, vagy férjetekkel vagytok valahol, ti szoktátok mondani, (pl. nem célirányosan) hogy ki kell cserélni a tampont vagy a betétet? Volt már olyan h mondtátok? Vagy ilyenkor hogy oldjátok meg ha gyakrabban kell mosdóba menni?

2021. aug. 12. 16:09
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
61%

Nem szoktam direkte bejelenteni, de előfordul hogy említem neki, mert ez egy teljesen természetes dolog. Pl mondja valaki hogy csináljunk ezt, vagy gyere nézd meg ezt, a másik meg mondja neki hogy pill csak elmegyek pisilni. Na ez ugyanígy van nálunk, ha épp nem pisilni kell hanem cserélni, akkor azt mondom hogy mindjárt jövök, csak cserélek.

Tehát csak akkor említem ha indokolt.

2021. aug. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim válasza:
60%

Nekem tudja mikor van.


Volt már olyan szitu mikor mondtam neki hogy ki kell mennem cserélni de ez csak akkor van ha érzem hogy kifolyik. De olyan is volt mikor az egyik ismerősöm megkérdezte hogy hova megyek erre meg a párom azt mondta hogy WC-re!

De amúgy nem szoktam bejelenteni és ő se kérdezi. Tudja hogy nekem nem olyan könnyen van mint anyukájának és ezért szokott nekem segíteni pl.:ha fáj a hasam akkor beszokott ültetni az ölébe és a derekamra szokta rakni a kezét,ha hányingerem van akkor soha nem megy el mellőlem mindig ott marad stb...

2021. dec. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
44%

Én vagyok az ezelőtti is. Mikor beszokott ültetni az ölébe és a derekamra teszi a kezét,én mindig attól félek hogy ha átázik akkor neki is a nadrágja olyan lesz de ő mindig azt mondja hogy nem lesz baj. Nekem szoktak olyan görcseim lenni mikor annyira fáj hogy sírok és ő mindig felvesz az ölébe és megvigasztal és lefekszik velem.


Mindent meg lehet a pároddal oldani!!!

2021. dec. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!