Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Honnan lehet tudni a személyis...

Honnan lehet tudni a személyiségtípusomat?

Figyelt kérdés

Kitöltöttem ezt a kvízt: [link]

de sokan mondják hogy ez nem jó



2021. aug. 12. 21:05
 1/6 anonim válasza:
Olvasd el az összeset! A teszt nekem sem segített, de mikor mindegyiket elolvastam, találtam olyat, ami közel áll hozzám.🤷‍♀️
2021. aug. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valahol el kell kezdeni! Nekem mindegyiknél ugyanaz jött ki.
2021. aug. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nekem eddig két különböző tesztből, két különböző jött ki. Isfp és intj
2021. aug. 12. 21:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A teszt maga nem rossz, de ha valaki nem jól tölti ki (pl. nem szeret idegen emberekkel lenni, de a barátai társaságát élvezi és az ilyen jellegű kérdéseknél csak ezt figyelembe véve válaszol, akkor az fog kijönni, hogy extrovertált, közben pedig nem stb.) vagy nincs elég önismerete hozzá vagy torzítja a válaszait, hogy neki jobban tetsző eredményt adjon ki vagy bármi ilyesmi miatt nem valós válaszokat ad, akkor nagyon könnyen kijöhet más eredmény.

Kezdésnek ez is jó, utána olvasd el a jellemzést és ha nem érzed találónak legalább egy nagy részét, akkor érdemes átgondolni, hogy melyik típus jöhet még szóba, azokat is elolvasni és abból már nagyobb eséllyel fogod tudni, hogy mi a személyiségtípusod.

2021. aug. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

MBTI rossz. Nem lehet ilyen könnyen a személyiséget megállapítani. Én sokszor kitoltottem már ezt és egyéb teszteket. ISTJ-t kaptam de nem hasonlitok rá annyira.

Ez inkább egy olyan dolog amibe hisznek az emberek hogy óh ez az én típusom meg stb. Személy szerint nem ajánlom.

2021. aug. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Angolul tudsz? Mert akkor ajánlanék kognitív funkció tesztet. (ISFP-nek és INTJ-nek ugyanazok a funkciói egyébként, csak más sorrendben.)
2021. aug. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!