Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mennyire abnormáli...

Szerintetek mennyire abnormális, ha valaki nem szeret mások előtt enni?

Figyelt kérdés
Családdal, meg étteremben oké, de menzán, meg az osztályteremben nem szeretek. Ha nincs más választásom, és nagyon éhes vagyok, megteszem, de... Nagyon rosszul érzem magamat közben, stresszelek, meg ilyesmi. Ez mennyire abnormális?

2021. aug. 14. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
8%
én nemtudom hogy erre fog e válaszolni a kedves kérdező de szerintem ez k*rva nagy mentálbetegség. Remélem azóta tudsz enni.
2022. márc. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

#11

Nem tudás/nemtudás kérdése ez. Egyszerűen csak stresszelek közben. És megtudhatnám milyen mentális problémának gondolod ezt?

2022. márc. 19. 12:21
 13/14 anonim ***** válasza:
8%
hát a folyamatos stresszelés olyan alapvető létszükségleti dolgok közben mint például a mások előtt evés másnál, máshol való kulázás pl. az nem kicsi szorongásra és talán önbizalomhiányra utal.
2022. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek.
2022. ápr. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!