Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a fontosabb? A munka...

Melyik a fontosabb? A munka vagy a lányok?

Figyelt kérdés

Röviden annyit rólam, hogy régen nem voltam annyira sikeres a nőknél. Összesen egy 1 éves kapcsolatom volt, ami 20 éves koromban ért véget. De se azelőtt, se azután nem érdekeltem komolyabban a nőket. Most viszont mikor novemberbe jöttek a lezárások, és hazakerültem, el kezdtem magammal többet foglalkozni. Edzésre, táplálkozásra, a külsőmre és soft-skillek fejlesztésébe kezdtem. És ez nagyon jó befektetésnek tűnt, mivel júniusba, mikor elkezdtem megint társaságba járni, már nagyon jó reakciókat kaptam. Feldobtam a Tindert, és ott is nagyon sok matchem lett, bőven tudtam válogatni. És már a való életben is kezdtek nálam a lányok kezdeményezni.


Tehát júniusban elég jól beindultak a dolgok ilyen szociális/csajozás téren. Viszont június végén jelentkeztem egy nagyon jó munkahelyre, és fel is vettek. Ahol viszont nagyon sok mindent kell még tanulnom, munkaidőn kívül is sokat kell ráfordítanom. Cserébe nagyon jó már most a fizetés. Így nemigazán van időm csajokkal foglalkozni, meg nem is tudok a melóba koncentrálni, ha elkezdek nőzni. Plusz ősztől jön az egyetem, úgyhogy még az is ott lesz.


Viszont nem tudom mit csináljak. Középsulis korom óta erre vágytam, hogy tudjak normálisan csajozni, és most végre úgy látszik összejött. Erre felvesznek egy melóhelyre, ami persze jó, csak a legrosszabb időpontban. A kollégák aztmondták, hogy jövő nyárig bírjam ki, addigra betanulok mindenbe, lesz jó fizetésem, és lesz időm mindenre is, mert nem kell munka után is annyit tanulnom. De jövőre már 23 éves vén g*ci leszek, amikor már ciki a csajozás. A legtöbb nő az ilyen 18-21 évesekre bukik. 23 éves korba meg már a családalapítás meg csak a meló megy. Plusz úgy érzem most nézek ki eddig a legjobban, most vonzom a nőket. Kitudja, jövőre mi lesz, lehet nem lesz ekkora sikerem, most meg van...


(Nem egofényezés miatt írtam ki a kérdést. Akinek nem testszik, kérem ne kommenteljen, semmi értelme.)



2021. aug. 16. 17:07
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Én az egyetemet és a munkát valasztanám. Nem leszel öreg 23 évesen.
2021. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ember, 23 évesen egyáltalán nem vagy idős.

"A legtöbb nő az ilyen 18-21 évesekre bukik". Nagyon nem. Én elég régóta vagyok tinderen, most vagyok 25 és az elmúlt 1-2 évben sokkal több matchem lett, mint korábban, teljesen más korosztály kezdett jobbra húzni engem. Szerintem egyébként az a normális, ha mindenki nagyjából a saját korosztályára bukik. De az nagy hülyeség, hogy a legtöbben 18-21 éves kor között keresnek. Sőt, hidd el, nagyon sok nőnél előny, ha te vagy az idősebb. Én is megkaptam már párszor, hogy minden fasza, szuper, csak azért nem akar tőlem komolyabbat, mert fiatal vagyok.

Plusz 23 évesen 1 db 1 éves kapcsolat és néhány futó kaland az teljesen okés.

Szerintem inkább foglalkozz a munkáddal, az kifizetődő. Csajokra nem éri meg rástresszelni, majd alakul a dolog.

2021. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Senki sem ér annyit, hogy feladd érte magad. Meg egyébként normális partner soha nem állít ilyen kaliberű választás elé, szóval ezzel már jól ki is lehet szűrni a selejt egy részét is.
2021. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%
Munkaalapú társadalom révén a munka.
2021. aug. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul állsz hozzá. Teljesen mindegy, hány évesen lesz párkapcsolatod. Nincs egy előre megírt, mindenkire rápasszoló forgatókönyv, hogy ennyi és ennyi idős kortól kezdve kell párkapcsolatban lenni és afölött már ciki csajozni. Ha fiatalon összejössz valakivel, akkor is benne van a pakliban, hogy évek múlva vége lesz a kapcsolatodnak és ott fogsz állni szinglin ilyen 30 éves korod körül, és nyilván ha van igényed párkapcsolatra, akkor csajozni fogsz. Én 31 vagyok, 28 évesen ért véget a legutóbbi kapcsolatom 5 év után, jelenleg pedig friss, pár hetes kapcsolatom van, a barátnőm 28 éves. Nem éreztem cikinek, hogy ennyi idősen csajoztam, feltételezem, hogy ő sem, különben össze se jött volna velem.
2021. aug. 16. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem túl van értékelve ez a fiatalság dolog. Persze, 21 évesen még friss vagy, fitt, egészséges, viszont olyan naiv is, mint egy ma született bárány. Nem tudom ez manapság miért nagyobb érték, mint az, amikor az embernek már van élettapasztalata, megélt dolgokat, tudja hogy mit akar az élettől, és nem szorong egyfolytában mások véleményén. "23 évesen már családot alapítanak" -Csak azt nem tudom, mire föl? Mi az az életbölcsesség, amit frissen leérettségizve szeretnél átadni a gyereknek? Nem véletlenül 80 év egy emberélet, ha 60 évesen már nem kezdhetek új dolgokba, én inkább nem is szeretnék élni.
2021. aug. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!