Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberi kapcsolatok vagy a...

Az emberi kapcsolatok vagy a munka fontosabb?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok és két dolog között vacilálok. Nagyon érdekel az orvosi pálya viszont ha azt választom alig lesz magánéletem. Nagy elkötelezettség, sokat kell tanulni és sokat kell dolgozni. Nem biztos, hogy találok olyan társat aki ezt el tudja viselni vagy, hogy egyáltalán megismerkedek valakivel ennyi dolog mellett. Sokan viszont azt mondják mikor megöregednek megbánják, hogy túl sokat dolgoztak és nem törődtek eleget a szeretteikkel. Félek, hogy magányos leszek de szívesen segítenék az embereknek. Kellenek olyan orvosok akik az idősekkel is jól bánnak, nem fogadnak el hálapénzt és és rendesen végzik a munkájukat. Tudom, hogy ez Magyarországon nehéz de azért megy valaki orvosnak mert tisztában van ezzel és az életét emberek gyógyítására teszi fel.

2018. okt. 7. 12:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt gondolom kizárólag az emberi kapcsolatoknak van értelme az életben... És az, hogy élvezd a munkád, alapvető, hogy jól érezd magad az életben. Ne kombinálj előre, hogy orvosként így meg úgy... Mi a másik lehetőség?
2018. okt. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
úgy látod, hogy az orvosok magányosak? én ezt nem tapasztaltam. (nem írtad, mi a másik a két dologból) Sok orvost látok: Nagy hivatástudattal ÉS boldog családdal, ÉS vidám baráti körrel. Ahol ezt látják- tanulják a szerencsés helyre született gyerekek.
2018. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!