Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A két ember közül, melyik...

A két ember közül, melyik szimpatikusabb neked?

Figyelt kérdés

A-senkit sem szeret, de senkit sem utál, szinte bárkivel tud együttműködni, ha szükséges, de mindenkivel közönyös.

B-ha kedvel és szeret valakit, akkor vele segítőkész, viszont akit nem kedvel, annak nem segít, nem képes vele együttműködni, akit utál, annak pedig keresztbe tesz.



2021. aug. 17. 23:32
A kérdező szavazást indított:
A
B
Nem tudok dönteni
56 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
66%

Az egyik egy robot, a másik megy egy ember?

Akkor az ember.

2021. aug. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ melyik szimpatikus.
2021. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
37%
A, mert én is ilyen vagyok.
2021. aug. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%

Egyik sem szimpi. Nekem az intelligens emberek szimpatikusak, akiknek az IQ mellett az EQ szintjük is magas, nagyon tudnak szeretni, de alkalmazkodni is, és együtt tudnak működni azzal is akit nem kedvelnek. Pl munkahelyen elengedhetetlen.

Szintén intelligenciahiányra vall hogy akit utál, annak keresztbetesz. Normális ember aki kinőtt agyilag az óvodából, nem foglalkozik ilyen hülyeségekkel hogy másoknak ártson, egyszerűen elkerüli azokat akiket utál.

Szóval én nem tudok dönteni. Pl ha ezek közül kéne választani hogy melyikkel legyen párkapcsolatom, akkor inkább szingli lennék.

2021. aug. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
94%
Olyan mint az “A” nem létezik valójában igen is vannak akiket nem bír és vannak akiket jobban szeret csak muszáj azt érezniük hogy mindenkivel jóban vannak a másik fele hogy ez a tipikus jellemzője a kétszínű kamus embereknek, szemembe mosolyog hátad mögött köpköd.
2021. aug. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
54%
5ös, de léteznek mindenféle emberek. A kérdező által felsorolt első kategória kicsit pszichopatának tűnik.
2021. aug. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Annak igen úgy értettem hogy “nem letezik” hogy nem úgy ahogy gondoljuk, létezik de nem a valóság amit mutat.
2021. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
31%
Itt mindenkinek a pszichopaták jönnek be. Remélem nem ezek adnak tanácsokat.
2021. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az A típust nem teljesen robotnak szántam. Talán jobb lett volna, ha úgy írom, hogy többnyire közönyös. De vannak ilyen emberek, nekem is van ilyen ismerősöm.
2021. aug. 18. 00:02
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor tartsad magadat távol tolluk
2021. aug. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!