Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kell elégedetlenkednie...

Miért kell elégedetlenkednie a lányomnak? 54/ff

Figyelt kérdés

Nemrég értem haza. Futárként dolgozom. Nap közben felhívott, ha járok boltban, kéri, vegyek 3 kinder tejszeletet (kb 1 valósította meg gyerekkori vágyát, hogy többet összerakjon és "szendvicsként" egye meg), mert a kisboltban nem kapott. Megint ezt akarta csinálni. Úgy alakult, hogy voltam boltban, de sokaltam az árát a tejszeletnek, ezért nem vettem, hanem 2 Balaton bummot. Tudtommal azt is szereti. Ehhez képest egy köszönömöt nem mondott, hanem berakta random valahova a hűtőbe. Mondtam neki, hogy sokaltam az árat, ezért nem vettem, de helyette kapott 2 másik dolgot, de erre csak húzta a száját, hogy nem ezt kérte, pláne mert az minden, csak nem krém. Mire mondtam neki, hogy jó dolgában már nem tud mit csinálni. Utána visszament a szobájába folytatni a dolgát.


Akkora nagy faxság, és mégis fel**eszem rajta az agyam.


2021. aug. 18. 23:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
83%
A helyében én is elégedetlen lettem volna. Oké, hogy drága, de ha neki ez a gyerekkori vágya akkor 1x nem belefért volna? Nem luxus utazást kért a maldív szigetekre. Te se örülnél, ha kérnél x dolgot és helyette kapnál y-t. Gondolom úgy érezte, hogy az ő kérése nem fontos számodra.
2021. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
*kb 1 hete valósította meg
2021. aug. 18. 23:16
 3/25 anonim ***** válasza:
93%
Vettél volna akkor inkább tejszeletből csak 2-t, jobban járt volna mindenki.
2021. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ha úgy érezte, hogy nem fontos, akkor jó hülyén érezte. Amikor nem kér semmit, akkor is szoktam venni valami apróságot, legyen az egy kis csoki vagy egy rákos vagy bármilyen más halas instant levest. Ebben a hónapban egyébként is összébb kell húzni a nadrágszíjat, ahhoz meg drága volt a tejszelet, főleg, hogy egyszerre eszi meg a 3-4-et, nem beosztja.
2021. aug. 18. 23:18
 5/25 anonim ***** válasza:
49%
Ne haragudj, de hany eves a lanyod?
2021. aug. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
20 éves, még tanul. Következő tanévben érettségizik, előtte szakmáját végezte.
2021. aug. 18. 23:22
 7/25 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek az #1-essel. Akkor inkább ne vettél volna semmit (nem mintha ezen múlna bármi is... ), mert így pláne olyan, mintha nem foglalkoznál vele.
2021. aug. 18. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért annyira nem lehetett rossz, amit hoztam, ha 1 perccel ezelőtt bevitte magához az egyiket megenni.
2021. aug. 18. 23:25
 9/25 anonim ***** válasza:
18%
En szóltam volna neki hogy várj ne menj még a szobádba aztán durr két pofon. Most már mehetsz hálátlan gyerek.
2021. aug. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

Nem ez a lényeg. Arra készült, hogy tejszeletet kap.

Ha csak simán édességet kér, oké.

Ha nem kap semmit, oké.

De így azt érzi, hogy nyamvadt tejszeletet se kérhet.

Különben nem volt nagy kérés.

2021. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!