Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy viselitek a folyton...

Hogy viselitek a folyton elégedetlenkedő kollegákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Munkahelyemen nagyon elégedetlen mindenki. Arany életünk van, 12 órából nagyjából 4 óra az aktív munkaidő. Nem piszkál minket senki.

Ha valami pluszt is kell csinálni, akkor már elkezdenek hisztizni. Kivétel nélkül mindenki.

Én belefásultam az unalomba, ezért jövő hónaptól egy aktívabb helyre megyek dolgozni és a pénz is több. Mondtam, lehet jönni, ha ez nem tetszik. Persze én vagyok a szemét alak.


Sajnos nem tudom őket jól kezelni, elengedni sem tudom a fülem mellett, engem is berántanak a negatív világukba.


2021. aug. 14. 06:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy nem foglalkozok velük.
2021. aug. 14. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos képtelen vagyok rá. Ma is 5:32-re jöttem váltani, de már ment a panaszkodás, hogy miért nem jöttem hamarabb. Így is 6-tól kezdődik a munkaidő. Azért járok csak hamarabb, ha lekésem a buszt vagy ilyesmi, akkor 6-ra tuti bent legyek úgy is...
2021. aug. 14. 06:42
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mondd meg neki hogy azért mert 6-tól kezdődik a munkaidő. Mert probléma? Vágj vissza neki! Ha úgyis felmondasz akkor mindegy valahogy bírd ki azt a kis időt!
2021. aug. 14. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen csak abból ért, ha visszapofázol neki, aztán majd leáll szépen. De nyugi, minden munkahely tele van ilyen faxfejekkel.
2021. aug. 14. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
55%
Ez én vagyok, úgyhogy jól. Lehet, hogy kérek bente egy boxkesztyűt+zsákot.
2021. aug. 14. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen. Meg még a magánéletükkel is traktálnak. Vagy minden szar, vagy vetítenek vagy dicsekszenek, persze nem azzal, amit ők értek el. Próbálom kerülni őket.
2021. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz elviselni ezt a légkört, azonban én visszakérdeztem volna a váltáskor a kollégánál azzal kapcsolatban, hogy ő mennyivel szokott a koránnál is korábban váltani másokat, amikor ugyanilyen műszakban ő a váltó, - mert legtöbbször az ilyen gyökerek szoktak az utolsó utáni pillanatban beesni hétköznapi természetességgel az arcukon... Nagyon úgy fest - így ismeretlenül, - hogy azért van idejük "túlpörögni" agyilag a kollégáidnak, mert nincs mivel értelmesen kitölteniük a fizetett munkaidejüket. Érdekes módon nekem gyakran kell azzal élnem, hogy lopva alig tudok kiszabadulni csak egy egyszerű illemhely látogatásra is, - mert azonnal keresnének, hogy hol vagyok. Irigyellek azért, hogy neked csak négy órát kell érdemben dolgoznod 12 órai fizetésért, - sokszor olyan szinten kifacsarva indulok haza, mint akinek lenyomtak indulás előtt féltéglával egy maflást, pedig nem történik ilyen.

Viszonylag rövid, ám tanulságos történet:

Állandóan elégedetlen kollégámat "büntiből" áthelyezték máshova.

Nem vált be, - tovább passzolták.

Ott sem vált be, - tovább passzolták.

Ott sem vált be, míg nem valószínűtlen szerencse és a kisfőnök törekvéseinek eredményeként visszakerült hozzánk.

Ez volt az a pillanat, amelytől fogva nem panaszkodott, hanem belátta, amit én is mondtam, hogy ahol mi dolgozunk, az a többi helyhez képest a "világ legjobb állása".

Nem panaszkodik azóta, hanem teszi a dolgát, mint egy kis angyal.

2021. aug. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem mindegy, ha már megvan az új hely?
2021. aug. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!