Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Börtönben erőszakolók agresszí...

Börtönben erőszakolók agresszív homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

Akárhogy is van, az 100 % hogy egy heteró férfinek soha nem fog felállni a farka egy másik férfi szőrös seggének a látványára!


Még akkor sem ha évek óta börtönben van, ugyanis az nem magyarázat hogy de már évek óta nem jutott nőhöz.


Azért nem állja meg a helyét ez a magyarázat mert a börtönön kívül is sok millió férfi van akiknek évekig akár évtizedekig nincs szexuális kapcsolatuk, de attól még nem kezdenek el férfiakkal szexelni, hanem akkor egész életükben maszturbálnak.


A börtönben ez miért volna máshogy?



2021. aug. 19. 17:25
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
86%
Nem tudom én sem értem...nekem soha nem állna fel egy férfira,inkább nem szexelnék soha.
2021. aug. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem azok látens melegek vagy biszexek, csak az ő köreikben férfiatlan az ilyesmi, ezért kint játszák a nagy kant, de bent mikor már évek óta nem volt szex, nem tudják elnyomni magukban ha megtetszik nekik valami hapsi.
2021. aug. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 Lazy Lover ***** válasza:
79%
szerintem ez városi legenda hogy ott mindenkit meg dugnak egy heteró nem fog rá fanyalodni a segglyukra akik ilyet tesznek bent azok melegek szerintem
2021. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
95%

Fordítva gondolkodsz, akik a börtönben segberaknak azoknak a 90% odakint csak nőket kefél.


Ez dominancia demonstráció, nincs köze a szexuális orientációhoz.

Nem a seggre buknak, hogy egy példával éljek, senki nem izgulnegy műpuncira, vagy a markára, de mégis jól esik kiverni vele.

2021. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
93%
Tegyük hozzá börtönben alapvetően nem az 5 diplomás értelmiségi adócsaló réteg erőszakol, hanem a sokadik beltenyészeti alomból származó füstösbőrű állampolgárok, akiknél alapból állatias, hierarchikus, visszamaradott viselkedés a jellemző.
2021. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
97%
Ezek csak üres gátlások, amik belénk vannak nevelve. A börtön is sokkal másabb környezet, meg a börtönbe kerülő közösség is. Ha valaki már legyőzött odakint ennél erősebb gátlásokat (bűncselekményt követett el), akkor egy extrémebb környezetben miért ne tudna gyengébb gátlásokat legyőzni?
2021. aug. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom a Remény rabjai című könyvet, nem teljesen erről szól, de írnak benne erről is, hogy mi, hogy megy, bár az 1940 és 75 között játszódik, a lényeg szerintem ugyan az.
2021. aug. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:

# 4


mindegy hogy dominancia demonstráció, ha meglátom egy férfi szőrös segglyukát, képtelenség hogy felálljon, fizikailag képtelen leszek berakni neki az undortól!!!


Egy nőbe azért tudom mert annak a látványa felizgat és kőkemény lesz!


Ezt a férfierőszakolást csak egy b*zi tudja aki felizgul a férfiseggre!!!

2021. aug. 19. 17:47
 9/39 anonim ***** válasza:
74%
Női segg nem szőrös?
2021. aug. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
91%

", fizikailag képtelen leszek berakni neki az undortól!!!"


Na. Akkor. Mit tennél te szuper heteró ebben a valós helyzetben?


Ókor. Görög háborúk kora. a legyőzött katonákat sorba állították, és a győztes katonáknak meg kellett őket erőszakolniuk.

Ez nem a szexről szólt, hanem arról ki kit győzött le.


És itt a lényeg: amely katona megtagadta az aktust, azt jobb esetben beállították a legyőzöttek közé (ha nem csinálod veled csinálják)


rossz esetben agyonszúrták ott helyben, ledöfték.


Na akkor.

Te melyik sorba állnál be?

2021. aug. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!