Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért blokkolok le ha valaki...

Miért blokkolok le ha valaki flegma velem vagy rám szól?

Figyelt kérdés

Például ma mentem autóval is forgalmasabb de kis utcában, lehúzott ablakkal, ugye van szembeforgalom. Forgalmi okokból meg kellett állnom és mellettem a szembejövő autós szintén meg állt. Magamban mondtam valamit és mivel le volt húzva az ablakom meg a másiké is, így hallotta és azt hitte neki szóltam, erre egy fiatal csaj elkezdett óbégatni, hogy "beszótá? beszótá?". Én meg csak félénken rá vágtam hogy nem, nem.


És ehhez hasonló esetekben mindig beijedek és leblokkolok.

Hogyan legyek bátrabb, és ha kell küldjem el a másikat az #nyjába?



2021. aug. 20. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hozzászokva
2021. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Nincs önbizalmad. Amúgy az a csaj valószínűleg csak poénkodott, tudta hogy nem neki szólsz
2021. aug. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#2 Nagyon is komolyan gondolta...
2021. aug. 20. 11:20
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor komolyan gondolta, mindegy. A probléma szempontjából teljesen jelentéktelen, ilyen óbégatókat amúgy is ignorálni érdemes csak (főleg ha nem vagy biztonságos helyen, a végén még lekéselnek).
2021. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
37.Zsoltár 10,11."Egy kis idő még és nem lesznek gonoszok nézed a helyüket és nem lesznek sehol. Ám a szelidek öröklik a földet és örömmel tölti el őket hogy határtalan békében élnek."
2021. aug. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nincs elég önbizalmad, nem vagy az ilyen szitukhoz hozzászokva, nem viseled jól a konfliktusokat.

Igazából.. az ilyeneket nem melegebb tájékra kell küldeni, hanem higgadtan kell őket kezelni. Amint látják, hogy kihoztak a sodrodból, vagy, hogy leblokkoltál, szépen duzzad az egójuk és még inkább így fognak viselkedni veled.

Nagy levegő után, nyugodtan, higgadtan beszélsz velük.

Nekem is még a mai napig néha gondot okoz, hogy kiálljak magamért, de úgy vagyok vele, hogyha én nem teszem meg, akkor ki? Nem egyszerű dolog, de meg kell tanulni.

2021. aug. 20. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!