Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak engem irritál módfelett...

Csak engem irritál módfelett az önsajnáltatás?

Figyelt kérdés
Ez az egyetlen olyan emberi tulajdonság, ami konkrétan irritál. Más is érzi így?
2021. aug. 20. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem érzem így. Vannak más dolgok, amik jobban irritálnak. (Nagyképűség, képmutatás, stb)
2021. aug. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nekem az önsajnáltatás is valahol nagyképűség: sajnálom magam és sajnáljatok mert velem ez és ez történt. Valahol egostának is tartom az önsajnáltató embereket.
2021. aug. 20. 17:26
 3/12 anonim ***** válasza:
A panaszkodás is önsajnáltatásnak számít nálad, vagy ha van is oka, hogy miért sajnálhatják, és ezt ő mondja el magáról, hogy neki milyen rossz?
2021. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
csak akkor irritál, ha olyan sajnáltatja magát akinek amúgy jó élete van, de ezt nem veszi észre vagy ha ezzel másokat próbál lehúzni, mert neki nem sikerült valami.
2021. aug. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
3-as a panaszkodás nekem csak akkor önsajnáltatás, ha az illető vagy nem keresi a megoldást, vagy még 2 nap mulva is panaszkodik.
2021. aug. 20. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a tesóm ilyen, őt mindenki sajnálja, érezzen együtt vele, de mások irányába semennyi empátiát sem mutat.... Há' az a te bajod címszóval.🤦‍♂️
2021. aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
6-os igen. Ezért irtam hogy az önsajnáltatást egoizmusnak is tartom.
2021. aug. 20. 18:07
 8/12 anonim ***** válasza:
70%

Barátnőm kilopta a pénzt a zsebemből. Mindent velem fizetettett ki. Majd lebuktattam, hogy mégsem szegény.

Azóta mást manipulál és másokat hulyít az önsajnálattal

2021. aug. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Az önsajnáltató emberek sokszor nem is akarják, hogy jobb legyen nekik, csak panaszkodni akarnak, és önző módon azt akarják erőltetni, hogy nekik rosszabb, mint másnak.
2021. aug. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az önsajnáltató be van szűkülve a saját világába, egy megoldási módot ismer csak, többnyire ezért viselkedik így.

Nm értek egyet viszont a "ha rossz a másiknak, az az ő dóóóóga, úgy kell neki" szemlélettel sem, bár ezt nyomatja 1000-el kb. 11. éve Viktor Vikátorovics Traktorovics és haverjai is.

2021. aug. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!