Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan cselekednétek ebben...

Ti hogyan cselekednétek ebben a helyzetben? :0

Figyelt kérdés

Van egy srác aki 3-4 hete rám és a barátnőmre támaszkodik mint "lelki segély", de közben a legelejétől egyik tanácsunkat se fogadja meg.

A srácról: elég nyomorék, a mindennapi élet dolgait úgy túlozza el hogy tényleg elhiggyük hogy milyen sz.r az élet, még egy indok amiért jó az öngyilkosság, stb. stb. (a srác minden 2. nap öngyi akar lenni)

Hiába írunk neki regényeket hogy min változtasson és pazaroljuk rá az időnket, nem változtat hanem tovább nyomja ránk ezeket a depresszív dolgokat.

Hiába küldtem már pszichiáterhez, azt mondja hogy nem segítene, max a sárgaházba küldenék el.

Én 1 hete letiltottam mert már idegesített hogy neki csak egy közönség kell (én és a barátnőm) akinek hisztizhet, ahelyett hogy változtatni akarna.

Tegnap leírtam a barátnőmnek a véleményemet a srácról, most lehet hogy haragszik rám :c


Ti hogyan cselekednétek? Oldjam fel a srácot és leírni neki a véleményemet vagy hagyjam letiltva?



2018. máj. 13. 10:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jól tetted hogy letiltottad. Nem vagy lelkisegély, hogy megold a problémáit. Önsajnáltató emberek csak visszahúznak, kihasználják mások együttérzését. Undorító az ilyen.
2018. máj. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

A barátnőm még úgy érzi hogy segíteni akar rajta, hiába mondom hogy nem tud mert neki csak közönség kell. A jövőben az ilyen fog gyilkolászni mert "kell neki a figyelem"

Az ilyet kezelni kell

2018. máj. 13. 10:46
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem is jó, hogy letiltottad. Az ilyennek tényleg csak közönség kell, próbál titeket lehúzni magával. Ezen nincs miért haragudni rád senkinek sem, ti nem lelkisegély vagytok hanem egy pár, ez a nyomorult meg közétek mászott a hülyeségeivel.

Ha 800 sort írtok neki minden nap, neki minden egyes mondatra lesz majd kifogása, miért nem tesz semmit, hogy jobb legyen neki. Ezek ilyenek.

Remélem a barátnődnek is megjön az esze és letiltja azt a lúzert.

36N

2018. máj. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

17 éves lassan ez az ember, és "férfi"ként azon problémázik hogy 10 helyett 8-kor kellett ébrednie mert disznót vágtak és segíteni kellett apjáéknak

De úgy vezeti fel hogy küld egy képet, ugyebár "megjelölte tollal hogy hol kell vagdosni majd éjszaka", majd elküldi ahogyan éppen üresre issza a piás üveget mert "neki milyen rossz"

2018. máj. 13. 11:02
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Lelki segély :D Ti ezt tényleg elhisztitek? Nagyon buták vagytok. Lehet arra játszik, hogy sajnálatból szopjátok le.
2018. máj. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor ezt benézte mert mindketten utáljuk csak a barátnőm bűntudatot érez miatta :c
2018. máj. 13. 11:05
 7/11 anonim ***** válasza:
59%

Ne érezzen bűntudatot. Mert ez a srác pont erre játszik. Úgy hívják amit csinál hogy érzelmi zsarolás és az egyik legundorítóbb dolog amit egyik ember a másikkal tehet.

Még az is lehet hogy titkon a barátnőd kéne neki.

2018. máj. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mégis kitek ez a srác? Barátotok? Nem. Rokonotok? Nem tudom, de valszeg az sem. Koptasd le, de "dulván", talán abból ért.
2018. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Régen egy barátunk volt de én már csak egy akadályként tekintek rá ami közém és a barátnőm közé áll :D
2018. máj. 13. 11:52
 10/11 anonim ***** válasza:
Hidd el hogy csak azért lóg rajtatok hogy megsajnáljátok és valamelyikőtök összejöjjön vele. Arra vár hogy megmentsétek mint valami nyálas filmben, miközben magának kéne megoldania a problémáját, de arra meg lusta. Jól tetted hogy letiltottad, persze azért én a helyedben jól megmondtam volna neki hogy ez már szánalmas hogy csak siránkozik nektek és nem tesz semmi hiába tanácsoltok neki bármit is. És hogy így ne sok jóra számítson a közeljövőben semmilyen téren sem. A barátnőddel is ozd meg ezt a kérdést és ő is lépjen valamit, mert ez olyan mintha kocsit vezetne és nyomná a kuplungot hogy váltson de hát a kocsi meg közben automata...
2018. máj. 13. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!