Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vagyunk együtt, már nem...

Nem vagyunk együtt, már nem is beszélgetünk, mégis nagyon erős féltékenység fog el, ha más lány képbe kerül. Mi ez?

Figyelt kérdés

Már nem beszélünk, mert “útját eresztettem” azért mert kiderült, hogy neki nem kell komoly kapcsolat, de más jöhet és nagyon megbántott ezzel, de mégis állandóan rá gondolok és mikor meglátom, hogy más lányok lájkolnak neki (ezek szerint beszélgetnek) vagy ő lajkol nekik, akkor borzasztó rossz érzés fog el. Pedig valószínű, hogy azokba is csak a “lyukat” látja, de az a félelem is bennem van, hogy lehet össze is jönnek. De amúgy még nekem is szokott lájkolni, de biztos csak szivatasbol vagy nem tudom...

Hogy tegyem magam túl ezen?

! Hasonló helyzetben lévők/ vagy aki már átment már hasonló helyzeten tanácsát kérem!


2021. aug. 21. 21:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

"Én is olyan lányok képét lájkolom, akit szívesen meghúznék. Van kivétel, de többnyire a bejövősre megy a lájk."


Igen ám, de ahogy írtam, azért ebben is bőven van kivétel. Embere válogatja. Kiemeltem a fontosabb szavakat:


"FÉRJEZETT (bizonyos korú emberekhez [vagyis a like-olgató, 40-en túli ipsékhez] képest) FIATAL (23-27 közötti) lánykákat is like-olgatnak férfiak, akikről biztosan tudom, hogy nem akarnak a kiscsajoktól semmit.

És még rengeteg hasonló story.


A mai világban már tényleg mindenki like-olgat mindenkit."


Akikkel ezek csupán szimpatizálnak - nem összejönni/bújni kívánnak vele. Némelyikük nem csak, hogy túl fiatal XY like-olgató faszi(k)hoz képest, hanem még feleség is a leányzó.

2021. aug. 22. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
De igenis hülyített heteken át. És én MEGKÉDEZTEM TŐLE KONKRÉTAN hogy csak dugni akar? És azt mondta, hogy dehogyis 🙂 utána ugyanúgy tovább beszélgettünk hetekig majd a végén mondta, hogy amúgy mégse akar komolyat. Hát ki ne élte volna bele magát...
2021. aug. 22. 00:55
 13/17 A kérdező kommentje:
És még mindig lájkolgat. Nagyon tud fájni minden esetre.
2021. aug. 22. 00:59
 14/17 anonim ***** válasza:

Persze, # 12, így már érthető. Nem akarom a srácot védeni, de lehet hogy menet közben meggondolta magát. Amikor nem akart csak megdugni, az hetekkel-lehet hónapokkal korábban volt. Ennyit várni... ráadásul eközben nem is találkoztatok. Lehet hogy egy olyan "várnak" képzelt, amit sosem tudott volna bevenni.

Csak szavakkal nem lehet kapcsolatot építeni, kell a személyes kontakt, randik, mosoly és intimitás.

2021. aug. 22. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, sőt biztos, hogy ez volt a bibi, hogy meggondolta magát. Már a vége fele el is laposodott a beszélgetésünk, ahhoz képest, amilyen jo volt első 3 hétbe. De hogy is ne lapososott volna el, ha nincsen személyes kontaktus. Én szerettem volna találkozni vele, de nem hívott.

Sokszor eljátszok azzal a gondolattal, hogy mi lett volna, ha belemegyek ilyesfajta kapcsolatba, mint amit akart utólag, de lehet csak sokkal rosszabb lett volna minden, főleg így, hogy még szűz is vagyok...

2021. aug. 22. 01:13
 16/17 anonim ***** válasza:
#15- Valahogy éreztem hogy az vagy, de ebből a szempontból talán jobb hogy így alakult. Talán nem is akart volna lehorgonyozni valaki mellett huzamosabb időre. Viszont el kell engedned a srácot, mert hasztalan rágódni miatta. Legyél nyitott valakire, és azért nem árt ha olyan srác az illető, akivel a találkozás nem gond.
2021. aug. 22. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!
2021. aug. 22. 09:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!