Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Féltékeny vagyok vagy nem? Baj?

Féltékeny vagyok vagy nem? Baj?

Figyelt kérdés

Azt hiszem féltékeny vagyok az egyik baratnomre.

Nyáron csinaltattam dupla fülbevalót. Mindig hordok fulkarikat, fülbevalót, nyakláncot, de nem tulzok.

Barátnőm amult bamult, végül mondta hogy ő is szeretne.

Másnap sétáltatni vittük a kutyát, a fülében 2 fulkarika, 3 fülbevaló volt, azon kívül még: 7 karkötő és 4 nyaklánc volt :/ felvett egy miniszoknyat és kirakta a melleit.


Igazibol nem is vagyok féltékeny

Vagyis nem tudom. Zavar hogy utánoz majdnem mindenben (jó, a ruhákban nem)

Mindent eltuloz és giccses formában alkalmaz.

Ha bemegyunk egy boltba, mindenki rá figyel, de nem tudom hogy jó, vagy rossz miatt.

Vélemények?



2017. aug. 17. 21:16
 1/3 anonim válasza:
Korotokat nem tudom,de szerintem ez semmilyen korban sem jó ha valaki kirakja a mellét meg a seggét! Ezekre a lányokra a srácok se lányként tekintenek,csak egy könnyen megkapható kur vának!:)
2017. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, féltékeny vagy.

Igen, baj. De legalábbis hülyeség.

2017. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Aha...szóval azért vagy féltékeny a barátnődre, mert ő k.urváskodik(már bocsánat, de gondolom az igazságot akarod hallani)és kirakja mindenét és féltékeny vagy konkrétan arra, mert nem téged néznek és nem téged akarnak megb.szni egy menetre:(Milyen borzalmas szerintem örülnöd kéne, hogy téged legalább lánynak/nőnek tekintenek és nem egy egyéjszakás játéknak.
2018. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!