Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meguntam a barátnőmet?

Meguntam a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Egyik nap a barátnőm nem vett rólam tudomást az iskolában. Direkt próbált mellőzni. Megkérdeztem hogy mi a baja és alig tudtam kiszedni belőle, hogy szerinte eltávolodtunk. Azt mondta, hogy mindig ő próbál beszélgetni velem, én meg alig szólok hozzá. Szerintem ez egyáltalán nem igaz. Ugyanúgy próbálok én is beszélgetni vele. Olyan, mintha baj lenne ha keveset beszélek (holott szerintem ez nem is igaz). A beszélgetésünk óta úgy érzem, hogy nincs kedvem beszélgetni vele. Olyan, mintha muszáj lenne. Meg egyébként sem értem, hogy, ha valami problémája van, akkor miért nem mondja el...miért kell bunkónak lennie, amikor szerintem nem érdemlem ezt. Megígértem neki, hogy nem fogom lecserélni, de valahogy most elegem van belőle. 2 napja tart ez az egész. Szerintetek el fog múlni?

2016. szept. 11. 09:43
 1/8 lumia 532 ***** válasza:
hany evesek vtok?
2016. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
15
2016. szept. 11. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Vagy igy akarja tudomàsodra hozni hogy nem akar veled baràtkozni inkàbb hanyagol !
2016. szept. 11. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem erről van szó.
2016. szept. 11. 11:35
 5/8 A kérdező kommentje:
Úgy érzem vissza kell vonnom, amit megígértem, mert nem tudhatom,hogy mi lesz később. Szerintetek megtegyem, vagy nem fontos?
2016. szept. 11. 12:19
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A lányok, meg az ő barátságuk. Pfff...
2016. szept. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nyugodtan lehet engem szidni. Én is tudom, hogy ez nem szép és lelkiismeret furdalásom van, de nem tudok ez ellen mit tenni.
2016. szept. 12. 15:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha rám gondolsz, én nem szidlak. Nem rosszindulatból írtam ezt a lányok barátságáról. Ők ugyanis evolúciós okokból alkalmatlanok barátnak. Legalábbis a férfiak fogalmai szerinti barátnak. De - ismétlem - ezt nem a rosszindulat mondatja velem. Szeretem és tisztelem a nőket. Rengeteg olyan tulajdonságuk van, amikben mi, pasik, a nyomukba sem érhetünk, de speciel ez nem az.
2016. szept. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!